Mládež
28.03.2018 - Redakce

Minulý víkend patřil i elévům

Tři týmy libereckých elévů v neděli odehráli těžké zápasy a připsali si další cenné zkušenosti. Na ligovém turnaji se společně s námi představili Česká Lípa, Turnov, Semily, Lomnice n/P a domácí Panthers. Všichni naši soupeři se dobře připravili a nás tak čekali velmi silní soupeři.

Před turnajem jsme si řekli, že výsledky pro nás nejsou nijak důležité, jako předvedená hra, pohyb na hřišti, radost ze hry a neustále se zlepšování ve florbalových dovednostech.

Týmy Purple a Grey byly složeny z mírně pokročilích i začínajících hráčů. Hráči se měli spolehnout sami na sebe a ne se učit, že to někdo jiný odehraje za ně. Jsem velice spokojen, s těmi, kteří neustále makali a snažili se. Turnaj ukázal, na čem je třeba ještě více zapracovat.

Sestavy:
FBC Liberec Purple - T. Hruška, J. Kukla, V. Bradna, S. Singh, T. Kubík, J. Adam, O. Brabec a T. Kolařík
FBC Liberec Grey - M. Růžička, Ch. Terendy, P. Prokop, D. Hartig, D. Valášek, M. Čepelka a A. Jermář

Tým Pink byl složen z pokročilejších hráčů či hráček. Všechny musím moc pochválit. Všichni plnili na 100% všechny naše body, které jsme si před turnajem stanovili a předváděli úžasné úžasné kombinace

Sestava:
FBC Liberec Pink - J. Dušek, P. Škodová, K. Klubalová, M. Košek, Š. Rigo, J. Cejnar, J. Havránek a P. Jirucha

Hodnocení trenéra: "Odehráli jsme velmi těžké zápasy, která jsou pro nás nesmírně důležité a za které jsem velice rád. Jsou to právě ty zápasy, které nás mohou posunout jeste dál. Je veliká škoda, že někteří hráči po pár obdržených branek předem vzdávají zápas a úplně přestávají bojovat. Turnaj přesně ukázal, kdo chodí pravidelně na tréninky a kdo ne"

Na závěr bych moc rád poděkoval vše zúčastněným za skvělé zážitky. Všem rodičům za podporu a povzbuzování našich hráčů i hraček. Všem trenérům i netrenerům 🙂 Doufám, že si turnaj všichni užili a už se těším na další ligový turnaj, který proběhne v neděli 15. dubna na naší Dobiášce, kde budeme mít tentokrát pouze dva naše tým.