Mládež
10.04.2018 - Redakce

Mladší žáci ovládli poslední turnaje

Oba týmy mladších žáků vyrazily v sobotu na své turnaje. Black hráli v Ústí a Purple ve Smržovce

Mladší žáci Black 

Poslední ligový turnaj si Blaci náramně užili. Nevím co se s nimi stalo, ale celý turnaj byli disciplinovaní, hráli se zaujetím, s minimem chyb a dobrou koncovkou. Jako trenér hodnotím tento turnaj z pohledu předvedené hry, jako nejpovedenější. Skvělé na tom je to, že se tak stalo právě na posledním turnaji a lze z toho vyčíst, že hráči herně rostou a zlepšují se. Na hře je to znát turnaj od turnaje. V ústí nedali nikomu šanci a dokonce si poradili s Děčínem rozdílem 8 branek. Pravda je taková že mě to bude stát pár pizz, tato motivace vždy funguje . Jednou za turnaj se nám stalo že jsme s Teplicemi prohrávali 0:2. Bylo to ovlivněno tím, že jsme v pauze utíkali na vedlejší halu fandit dorostencům a zase zpět a tak naše koncentrace v začátku utkáni nebyla moc dobrá, nicméně jsme zapnuli a do poločasu vyrovnali. Druhá půle už byla naše a nakonec jsme vyhráli 4:2. I toto ukazuje na sílu týmu. 

Mladší žáci Purple

Purple odjeli do nedaleké Smržovky v okleštěné sestavě se 4 elévy, ale na jejich výkonu to nebylo znát. Do prvního zápasu s Jabloncem vletěli s chutí a diktovali tempo. Aktivní hra s velkou chutí útočit nám přinesla výhru 5:0. Ve druhém utkání náš čekal taktéž Jablonec. Ne příliš dobrý vstup do začátku nás trošku rozhodil a dlouho jsme prohrávali. Naštěstí zlepšená hra ve druhé polovině pomohla k otočení výsledku a výhře 5:4. V posledním zápase jsme se utkali s Lomnicí. Velice hezký zápas, kde soupeř opět od začátku vedl, ale díky obětavé hře všech hráčů jsme nakonec zápas urvali v náš prospěch a vyhráli 4:3. Za turnaj velká pochvala všem elévkům! Zvládli všechny zápasy velice dobře a svými výkony rozhodovali o výsledku.

Celá sezona se mladším žákům povedla, ročníky 2005 postupují do vyšší kategorie a víme jistě, že tam nebudou jen do počtu ! Všem rodičům strašně moc děkujeme za pomoc s dopravou a pořádáním turnajů. Všem našim mladší žákům jste velikou podporou a za to Vám patří obdiv a veliký dík od nás, trenérů.