Mládež
15.10.2018 - Redakce

Mladší žáci společně v Teplicích

V sobotu 13.10. se oba týmy mladších žáků vydaly ke svým zápasům do Teplic.

FBC Liberec purple

K prvnímu zápasu nastoupil naše týmy proti sobě. Purple, tým složený z mladších hráčů sice v tomto zápase podlehl, ale zanechal dobrý dojem, kluci se nebáli a dokázali svým starším kolegům dost zatopit.

Ve druhém utkání proti Mostu jsme měli dobrý vstup. První půlka zápasu proběhla v naší režii, bohužel do druhé části jsme nastoupili příliš sebevědomí a góly padaly po ztrátách z kliček, které byly navíc místo jednoduché přihrávky. I tak pochvala za odmakané utkání.

Závěrečný zápas proti Teplicím byl z naší strany nejlepší. Celou dobu byly vidět šance na obou stranách, obrovské nasazení a chuť vyhrát zdobila nás i Teplice. Nakonec jsme byli šťastnější a připsali jsme si první výhru.

FBC Liberec purple vs FBC Liberec grey 4:6
FBC Liberec purple vs FBC Vipers Most 4:5
FBC Liberec purple vs DDM Dynamo Teplice 2:1


FBC Liberec grey

FBC Liberec grey vs FBC Liberec purple 6:4
FBC Liberec grey vs DDM Dynamo Teplice 7:3
FBC Liberec grey vs FBC Vipers Most 10:0

První zápas proti mladším kolegům byl z počátku trošku boj se sebou. Dlouho vyrovnané utkání kluci rozhodli ve druhé půlce, kdy využili svoje zkušenosti z pětkového florbalu.

Proti Teplicím jsme měli super začátek. Rychlé vedení nás ale trochu ukolébalo a málem přišel obrat. Zavčas kluci ale opět zabrali a připsali si i druhou výhru.

Nejlepší na konec předvedli kluci v zápase s Mostem. Celou dobu jsme diktovali tempo hry a přidávali hezké góly. Kromě dobré produktivity musím pochválit i za bojovnost směrem dozadu, díky které nakonec golman udržel nulu.

Hodnocení trenérů: U staršího týmu po minulém nepovedeném turnaji super zlepšení všechny zápasy nakonec dovedeny vcelku v klidu k vítězství. U mladších pokračovaly dobré výkony z minulého turnaje, ještě máme hodně práce před sebou především v trpělivosti v útoku a hře s míčkem.