Mládež
05.02.2018 - Redakce

Mladší žáci v České Lípě

4.2.2018 se oba týmy mladších žáků ukázali v 1. výkonnostním koši. Společně se tak dva týmy mohly vydat do nedaleké České Lípy, kde změřili síly se svými soupeři.

Mladší žáci v České Lípě


Oslabeni o několik marodů jsme se v neděli vydali na turnaj mladších žáků do České Lípy. Ročníky jsme opět namíchali a prožili jeden z nejtěžších víkendů.
Všichni soupeři byli vyrovnaní a musím uznat moc šikovní. Bivoj Litvínov, Ústí, Lípa (Šluknov), všichni předvedli svou kvalitu a po právu hráli nejvyšší koš.
Oba naše Liberecké týmy si vybrali slabou chvilku a tentokrát si připsali i nějaké ty prohry. Ale i za to jsme rádi a víme na čem musíme zapracovat.
V některých případech nám chyběla koncentrace a v jiných zase důraz v koncovce.
Odehráli jsme ale i hezká utkání a v takto kvalitní konkurenci je pro mladé hráče a hráčky velice těžké udržet stoprocentní koncentraci. Turnaj rval 6 hodin a hráli se 4 těžké a vyrovnané zápasy.
Všichni jsme si vyzkoušeli euforii z vítězství, ale také zklamání z prohry. Turnaj splnil svůj účel. Teď je na řadě zasloužení pauza. Další Zápasy jsou naplánovány až na poslední víkend v únoru. Doléčíme šrámy, zahojíme rány a něco ještě potrénujeme.

Všem moc díky, rodičům za pomoc s dopravou. Hráčům za účast a bojovné výkony ☺