Aktuální zprávy
29.03.2017 - Redakce

Mladší žáci v Liberci hostili Děčín a Českou Lípu.

V neděli jsme se na Liberecké aréně po dlouhé době těšili na zápasy s Děčínem, se kterým jsem se dobrý půlrok neviděli. Turnaj sliboval i dobré zápasy s Českou Lípou, která opět postavila silnější a slabší tým, což kvitujeme, každý těžší zápas pro oba naše celky je jen plusem.

Tým Black r.n 2004:

Opět skvělé výkony, bez nutnosti jakéhokoliv koučingu, střídají si sami, situace řeší sami…v pohodě. Tým byl navíc doplněn o dva šikovné elévky. Mára Passian a ani Štěpa Hájek se neztratili, ba naopak, zapadli do sestavy a byli plnohodnotnou součástí týmu, který všechny své zápasy s přehledem vyhrál.
Nejprve si poradil s Děčínem 8:3. Následují zápas s výběrem Lípy. Chlapci za stavu 4:0 viditelně polevili a pustili lípu do hry, nakonec výhra 8:6 vypadala na tabuli dramatičtěji, než ve skutečnosti byla. Poslední zápas s Lípou blue byl odehrán už v naprosto uvolněné atmosféře a proto je výsledek milosrdný.

Tým Grey r.n 2005:
Srdnatí bojovníci a gladiátoři navíc se dvěma elévky Péťou Zemanem a neskutečně šikovnou Kájou Kubalovou zaváhali pouze první zápas s výběrem Lípy a prohráli 1:5. Herně to ale nebylo vůbec zlé a v poli jsme byli vyrovnaným soupeřem. Jen díky neproměněným šancím a několika chybám v obraně jsme tento zápas prohráli, ale to k této kategorii patří. Naopak další průběh turnaje ukázal, že příští rok bude tahle banda patřit k absolutní špičce v kraji.
V dalších zápasech nezaváhali a obsadili druhé místo za Libereckými Blacky. Především super výkon proti velmi dobře hrajícímu Děčínu odstartoval libereckou radost zakončenou klasickým bobem a pokřikem “táák jsme druhýý no aaaa cooo! “ ☺.
Grey-Lípa white 1:5, Gray – Lípa blue 3:2, Gray – Děčín 2:1!

Všem veliká pochvala především ale elévkům, Káje, Štěpovi, Péťovi a Márovi, díky že jste měli chuť přijít a hráli jste super !!