Mládež
22.01.2018 - Redakce

Mladší žáci v domácím prostředí

Liberečtí mladší žáci se o 1. víkendu ukázali v první výkonnostním koši, kde nastoupili hned dva týmy. Oba týmy si vedli na výbornou a zaslouží velkou pochvalu!

Oba týmy mlžů byly na první letošní turnaj zařazeni do prvního výkonnostního koše a ukázaly, že tam právem patří. Pro tento turnaj jsme se rozhodli hráče spravedlivě namíchat a zjistit jak si budou starší kluci rozumět s mladšími. Vše klaplo a kluci si náramně zahráli. Jak Black, tak i Purple pouze jednou prohráli a pravděpodobně i pro další turnaj zůstanou v prvním koši. Což je parádní úspěch.
Tým Black prohrál jen s Libereckými Purple, když už vedl o dvě branky, ale další nepřidal a naopak Purpláci přidali a zvítězili 4:2. Zase si ale poradili se silným Děčínem se kterým druhý tým prohrál. Myslím že to kluky bavilo, v podstatě všechny zápasy byly vyrovnané a bylo stále o co hrát. Nakonec na skóre zvítězil Děčín a hned za ním oba liberecké týmy. Mimoň a Lípa již s několikabodovou ztrátou za prvními třemi týmy.

Chtěl bych moc poděkovat rodičům, kteří pomáhali jak při organizaci turnaje tak i materiálním zajištěním sladkého občerstvení ☺. Díky moc !
Pochvalu za parádní výkony zaslouží oba elévci v sestavě, Dáňa i Kubík.