Aktuální zprávy
13.12.2018 - Redakce

Muže vyzvou Bulldogs a v domácím utkání Znojmo!

Po pražském Mistrovství světa se vrací Tipsport Superliga. Muže FBC Liberec čekají před Vánocemi hned 4 utkání! O nadcházejícím víkendu odehrají dvě z nich. V pátek vycestují do Brna, kde se střetnou s tamními Bulldogs. O dva dny později v Home Credit Aréně narazí na TJ Znojmo LAUFEN CZ.

Brněnský celek odnesl neúspěšnou sezónu, kterou zachránil až v baráži, velkou proměnou. Z týmu odešlo hned několik opor. Vyjmenovat můžeme například Bauera, Coufala, Sládečka, Ondráčka, Černocha nebo Juhaňáka. Před reprezentační pauzou dokázalo Brno uhrát několik cenných výher a momentálně se nachází na 9. místě. „Brno se od začátku sezóny výsledkově zvedlo. Nemůžeme počítat, že zápas bude probíhat ve stejném duchu jako první vzájemné střetnutí,“ připomíná vítězství z prvního zápasu útočník Jan Baudisch.
Liberečtí nastoupí k 15. kolu ve 20:00 v Brně. „Zápasy ve všední dny jsou pro pracující nepříjemné, ale věřím, že budeme na zápas dobře naladěni a nachystáni,“ popisuje Baudisch strasti utkání ve všední dny. „Pokud budeme hrát naši hru, jistě přivezeme z Brna všechny body.“

O dva dny později vyzvou Severočeši TJ Znojmo LAUFEN CZ. Znojemští se prozatím nachází na poslední místě ligové tabulky a během reprezentační pauzy výměnili trenéra. „Myslím si, že soupeř vstoupí do zápasu odhodlaně. Budou se chtít novému trenérovi ukázat v dobrém světle,“ přemýšlí o změně trenéra u soupeře týmu Baudisch. „Očekávám agresivní hru plnou nasazení. Klíčové si bude pohlídat protiútoky soupeře,“ připomíná Baudisch případné silné stránky Znojma v nedělním utkání. "Doufám, že přijde výborná divácká návštěva a poženou nás k vítězství,“ věří v hojnou účast diváků v Home Credit Aréně útočník s číslem 48 Jan Baudisch.

Bilance týmů:
FBC Liberec (7-1-1-5)
Bulldogs Brno (5-0-1-8)
TJ Znojmo LAUFEN CZ (2-1-1-10)

14.12.2018 | 20:00 | MSH Vodova Brno
16.12.2018 | 18:00 | Home Credit Aréna


Zápasy v letošní sezóně:
FBC Liberec vs. Bulldogs Brno 10:3
FBC Liberec vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:5

Vstup: 30kč
Držitelé permanentní vstupenky: Zdarma
Permanentní vstupenka: 200kč