03.10.2024 - Redakce

Muži se dvanácti góly prostříleli k výhře nad Chodovem!

Muži FBC Liberec sehráli ve 4. kole Livesport Superligy televizní utkání proti domácímu Chodovu. Po vlažné první třetině nabídli fanouškům atraktivní gólovou přestřelku a z venkovního utkání si do tabulky připisují další tři body. Dále se tak vyhřívají na vrchních příčkách tabulky Livesport Superligy.

Skóre zápasu otevřela tak trochu nenápadná střela Marka Korycha, který pálil od pravého mantinelu a trefil se přesně pod ruku gólmana na bližší tyč. Liberec se s vedením 1:0 spokojil pouze v první třetině, do té druhé totiž vstoupil povedeným únikem kapitána Jakuba Faksy a po pouhých 33 vteřinách svůj náskok zvýšil. Potom už Chodovu začal zápas pořádně utíkat a v polovině základní hrací doby tak hosté vedli již o pět branek. Třetí perioda už byla pouze dohrávkou debaklu, který domácí obdrželi na vlastním hřišti a Liberec si tak dokráčel pro vysokou výhru 12:2. Parádními šesti body se o to jako správný lídr týmu přičinil Jakub Faksa (4+2).

Ohlasy: odkaz zde