Aktuální zprávy
22.02.2021 - Redakce

Muži v poslední domácím zápase vyzvou Sokoli Pardubice

V poslední domácím zápase vyzvou muži FBC Liberec 11. tým Livesport Superligy Sokoli Pardubice. Liberečtí florbalisté musí bezpodmínečně najít cestu k vítězství, aby si zachovali naději na účast ve vyřazovacích bojích.

FBC Liberec vs. Sokoli Pardubice | 24.2.2021 | 20:00

Pardubičtí hráči v průběhu února dohánějí velkou zápasovou ztrátu, která jim v programu nastala kvůli koronavirové nákaze v týmu. Při současném pohledu na tabulku mají odehráno 21. zápasu a před sebou dohrávky Tatranem, Spartou a právě s Libercem. Tým hlavního trenéra Martina Zozuláka prozatím nasbíral 19 bodů a nachází se na prvním místě, které posílá tým do play-down.
Velmi mladý tým spoléhá na jednoznačnou brankářskou jedničku v podobě Martina Haleše, juniorského mistra světa a člena reprezentačního výběru. Důležitými postavami je i celá první útočná formace ve složení Savický - Pakosta - Šmíd.
Po odehraném víkendu se síly v tabulce nejvyšší české soutěže výrazně proměnily. Black Angels překvapivě ukradli tři body z haly Tatranu Střešovice a po českolipském zaváhání Severočechů se dostali na kýženou 8. příčku. Pokud chce tým Zdeňka Skružného myslet na účast mezi elitní osmičkou musí bezpodmínečně Sokoli porazit.
Zajímavý duel čeká i libereckého obránce Tomáše Dleska, který do Liberce přestoupil právě s východočeského celku.

Jak dopadne středeční souboj dvou rivalů v rámci dohrávky 9. kola Livesport Superligy? Využije Liberec domácího prostředí a získat potřebné tři body? Utkání začíná v 20:00 a komentovaný přenos Jana Krála a Martina Szentkirályiho můžete sledovat v odkazech níže.

TEXT: http://bit.ly/lib_par_video
VIDEO: http://bit.ly/lib_par_text

Soupisky:
FBC LiberecSokoli Pardubice

Tabulka Livesport Superligy:
odkaz