Aktuální zprávy
20.02.2023 - Redakce

Muži vezou z Varů tři body. Rozhodne se doma se Spartou.

Roli velkého favorita v utkání museli včera v podvečer zvládnou muži FBC Liberec. Tento fakt se dařil plnit už od první třetiny, kdy přiřkl vedení svému týmu kapitán Wiener. V následné fázi zápasu Severočeši vedení navyšovali a i závěr si zkušeně pohlídali. Více v reportáži.

FB Hurrican Karlovy Vary vs. FBC Liberec 3:6 (0:1,1:4,2:1)

Liberec se proti Karlovým Varům dostával do tempa postupně. První třetinu zvládl jen minimálním rozdílem 1:0. První branka vsítil kapitán Wiener, jenž prostřelil brankáře Váradiho po skvělé přihrávce od Stránského V prostřední části do toho však šlápl a čtyřmi trefami výrazněji odskočil. Hattrickem v rozmezí sedmi minut se prezentoval Jakub Mádlo a jednu branku přidal i Filip Smutný. Vedení 5:1 po čtyřiceti minutách znamenalo pohodlný výsledkový polštář do zbytku zápasu. Třetí třetinu sice Liberec prohrál, ale jen v poměru 2:1 což znamenalo konečnou výhru 6:3. O poslední branku se opět postaral Vojtěch Wiener, který se postavil k samostatnému nájezdu a s jistotou ho proměnil.

Tato tříbodová výhra muže FBC Liberec velmi přiblížila účasti v play-off. Nicméně ještě není nic rozhodno. Definitivní odpověď na otázku, zda-li muži FBC Liberec postoupí do osmifinále zjistíme v neděli v 17:00, kdy svěřenci Petra Kološe a Matěje Klucha přivítají pražskou Spartu. Na toto utkání jsme připravili speciální program a zároveň zveme všechny příznivce libereckého florbalu. 

26.2.2022 | 17:00 | SH Dukla Liberec | ACEMA Sparta Praha

Ohlasy: zde
Highlights: zde