Aktuální zprávy
26.10.2018 - Redakce

Na Crazyny čekají tento víkend dvě důležitá utkání

Po mužské reprezentační pauze se opět rozjíždí nejvyšší české soutěže, a to i Extraliga žen. Liberecké ženy mají na programu páteční domácí utkání proti KM automatik FBK Jičín a v neděli je čeká sváteční výjezdní utkání, kde se střetnou se současným mistrem 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Crazy Girls FBC Liberec

Crazyny se po sedmi odehraných kolech s pěti body nachází na desáté pozici extraligové tabulky. Poslední utkání ženy sehrály venku proti Panthers Praha, na které bohužel o jeden gól nestačily a podlehly jim těsným poměrem 3:2.

Nejproduktivnější hráčkou libereckého celku je stále Míša Mlejnková s 18 body, o tři body pozadu je Hanka Koníčková a 8 kanadských bodů zatím nasbírala Klárka Leierová.


KM automatik FBK Jičín

Jičín je na tom v dosavadní sezóně o něco lépe než Liberec a s osmi body mu patří 7. místo. V posledním kole si Jičín připsal důležité vítězství nad K1 Florbal Židenice, které vyhrál poměrem 3:2.

Jičín před sezónou výrazně posílil například o bývalou reprezentantku a libereckou hráčku Lucii Paulovičovou nebo další reprezentační hráčku Anet Jarolímovou.

Kanadské bodování týmu vede Kristýna Bachmaierová s 15 body. Druhou příčku okupuje již zmíněná Anet Jarolímová s body 13.


1.SC TEMPISH Vítkovice

Současný mistrovský celek se zatím nachází na třetí pozici se 17 body. V posledním kole se setkal s Ivanti Tigers Jižní Město, se kterými si lehce poradil výsledkem 7:2.

Týmovým statistikám vévodí Barbora Husková se 14 body, o bod za ní se o druhou a třetí pozici dělí Eliška Planková a Zuzana Šponiarová.


Vzájemná utkání loňské sezóny:

Crazy girls FBC Liberec vs. KM automatik FBK Jičín 7:6, 8:7

Crazy girls FBC Liberec vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:16, 3:11


Crazy girls FBC Liberec vs. KM automatik FBK Jičín, 26.10.2018 | 20:00 | SH ZŠ Dobiášova

1. SC TEMPISH Vítkovice vs. Crazy girls FBC Liberec, 28.10.2018 | 16:00 | SH Sareza Ostrava