Aktuální zprávy
01.12.2018 - Redakce

O Vánocích nás čeká oblíbený Crazy cup!

FBC Liberec vás srdečně zve na klasickou sváteční akci, a sice vánoční turnaj Crazy Cup. Ten se i letos odehraje ve tradiční čas na tradičním místě, ovšem „v novém formátu“.

Crazy Cup 2018, čtvrtek 27.12., ZŠ Dobiášova

Crazy Cup je sváteční turnaj, kde převládá zábava, vánoční pohoda a florbal. I letos pro vás bude připraven příjemný den, který oproti loňsku ale doznal dílčích změn.
„Jako vždy se snažíme uspokojit všechny. A v globálu lze rozdělit účastníky Crazy Cupu na dvě skupiny. Na ty, kteří jdou skutečně za zábavou, nejmenší dětičky nebo rodiče, kteří by rádi povstali proti cukroví a bramborovému salátu. Pro ně jsme vymysleli turnaj v kategorii HOBBY. Na druhé straně máme skupinu, která se rovněž ráda baví, ale zároveň si „chce více“ zahrát florbal – pro ně je tu kategorie SPORT,“
vysvětluje jednu z hlavní změn šéftrenér klubu Matěj Klucho a přidává detaily tohoto rozhodnutí.

„V google formuláři, kteří naši rodiče a hráči jistě znají, zaškrtnou, zda budou chtít hrát v kategorii HOBBY nebo SPORT. Na Dobi pak postavíme dvě hřiště, přičemž na jednom se bude hrát „hobby“ turnaj a na druhém „sportovní“ turnaj.“

Změnou na letošní rok projde i skládání týmů. FBC Liberec upustil od klasického přihlašování hráčů, rodičů a dětí pod svého kapitána. Nově se přes formulář pouze zaregistrujete do turnaje a los týmu proběhne přímo v den turnaje na place.

I tento krok nám okomentoval Matěj Klucho. „I zde je důvodů víc. Prvním bylo, že různě oblíbení kapitáni měli různé počty hráčů. V den turnaje jsme tak stejně museli s hráči šachovat a někoho jsme tím třeba zklamali. Nebo se stalo, že v jednom týmu bylo 9 hráčů a proti nim 16. I proto jsme přistoupili k této verzi.
Dle přihlášeného počtu hráčů, rodičů a dětí do jednotlivých turnajů připravím přes svátky „propozice na míru“ a všichni si kvalitně zahrají. Týmy nebudou mít kapitány a jména – na místě se rozlosují a potom si kapitány a název si zvolí! Rádi bychom tímto i podpořili hodnotu RODINA, na kterou jsme v FBC Liberec právem pyšní,“
dodává Klucho.

Turnaj začne na ZŠ Dobiášova v 9:30 losem. V 10:00 začnou první zápasy. Předpokládaný konec je kolem 13:00.

Přihlásit do turnaje se můžete vyplněním tohoto formuláře. V případě přihlášení většího počtu členů rodiny prosím vyplnit formuláře jednotlivě!

Příhlašovací formulář_Crazy cup 2018

Těšíme se na vaši účast!
FBC Liberec