Klub
17.12.2019 - Redakce

O Vánocích nás čeká oblíbený Crazy cup!

FBC Liberec vás srdečně zve na klasickou sváteční akci, a sice vánoční turnaj Crazy Cup. Ten se i letos odehraje ve tradiční čas na tradičním místě, pokračujeme ve formátu dvou „úrovní“ a náhodného výběru týmů.

Crazy Cup 2019, pátek 27.12., SH ZŠ Dobiášova

  • Přihlašování na členské sekci!
  • Do poznámek prosím uveďte počet hráčů (rodinných příslušníků, kteří se zúčastní turnaje)
  • Zároveň nezapomeňte uvést kategorii HOBBY / SPORT
  • Ukončení přihlášek 24.12.2019
  • Start turnaje v 09:30 - konec 12:30 
  • Prosíme o včasný příchod, kvůli rozdělení do týmů apod.

Crazy Cup je sváteční turnaj, kde převládá zábava, vánoční pohoda a florbal. I letos pro vás bude připraven příjemný den. Pro připomenutí formátu používáme loňská slova šéftrenéra oddílu Matěje Klucha: „Jako vždy se snažíme uspokojit všechny. A v globálu lze rozdělit účastníky Crazy Cupu na dvě skupiny. Na ty, kteří jdou skutečně za zábavou, nejmenší dětičky nebo rodiče, kteří by rádi povstali proti cukroví a bramborovému salátu. Pro ně jsme vymysleli turnaj v kategorii HOBBY. Na druhé straně máme skupinu, která se rovněž ráda baví, ale zároveň si „chce více“ zahrát florbal – pro ně je tu kategorie SPORT.“

„V členské sekci, kterou už naši rodiče a hráči jistě znají, napíšou do poznámek, zda budou chtít hrát v kategorii HOBBY nebo SPORT. Na Dobi pak postavíme dvě hřiště, přičemž na jednom se bude hrát „hobby“ turnaj a na druhém „sportovní“ turnaj.“ Novinkou oproti loňsku bude skládání týmů, které proběhne ještě před turnajem.

„V loňském roce skládání týmů na ploše způsobilo časové potíže, navíc se z pohledu účastníků „nic moc“ nedělo a museli čekat, než se začne hrát. Letos uděláme náhodný mix hráčů s tím, že rodinní příslušníci samozřejmě zůstanou pohromadě. Od tohoto mixu si opět slibujeme prohloubení hodnoty RODINA,“ přibližuje změnu Matěj Klucho.

Turnaj začne na ZŠ Dobiášova prvními zápasy již v 9:30. Předpokládaný konec je kolem 12:30.

Přihlásit do turnaje se můžete na členské sekci. Pro bezproblémovou přípravu turnaje prosíme do poznámek vyplnit druh turnaje a počet hráčů. Moc děkujeme!

Těšíme se na vaši účast!
FBC Liberec