Aktuální zprávy
11.04.2017 - Redakce

Ohlédnutí za odehranými turnaji přípravek březen až duben 2017

V březnu jsme s naší přípravkou nemuseli nikam vyjíždět, oba turnaje jsme odehráli v naší domácí hale ZŠ Dobiášova. První turnaj 12.3.2017 nás navštívily týmy FBC Lomnice, Florbal Ústí Red a Florbal Ústí White a naše dva týmy Grey a Black. Turnaj byl zpestřen oddílem z Ústeckého kraje a čekalo nás srovnání i s jiným týmem, než jsme doposud v sezóně hráli. Zápasy byly velmi bojovné, a skvělé bylo to, že se oddíly dohodly, a postavili vyrovnané týmy, a po turnaji si ještě zahrály mladší přípravky proti starším (zde jsme oba týmy s Ústím prohráli)

Druhý turnaj který byl opět na našem hřišti hned 14 dnů poté co jsme pořádali, tedy 25.3.2017 se nám pouze vyměnily týmy, a to Host z Děčína, FBC Lomnice a opět naše dva týmy Grey a black. Host z Děčína měl nakonec málo dětí, tak jsme se spojili a kluci z Děčína bojovali za Liberec, byli moc šikovní a určitě by se v Liberci neztratili. Nakonec jsme si zahráli i zápas mezi sebou Grey a Black, a byl to velmi vyrovnaný boj, a snad skončil i remízou, už si nepamatuji :-).

Minulý víkend v sobotu 8.4.2017 jsme zajeli opět s našimi dvěma týmy do České Lípy, kdy se hrálo naproti velké sportovní hale v Lokomotivě. Zde jsme nastoupili proti FBC Česka Lípa Blue a White, velmi mě překvapila hra našich začátečníků, pro které to byl první turnaj za přípravku v sezóně. Jejich zápasové nadšení a chuť vybojovat každý míček byla úžasná. Na turnaji se nám podařila nějaká ta remízka a jedna prohra, jinak jsme vše vyhráli, a to jsme nemuseli šachovat se sestavou jako Českolipští. Jednoduše u nás hrály všechny děti a stejně.

Poslední ligový turnaj nás čeká v Mostě 23.4.2017 a pak už jen mimoligové turnaje v České Lípě a Jičíně.
V květnu nás čekají od pátku do neděle rafty a různá dobrodružství v okolí Malé Skály.

Děkuji moc rodičům za podporu a fandění a odvoz na turnaj.

Trenéři – Blanka, Pavel, Anička a Filip