Aktuální zprávy
22.02.2019 - Redakce

Poslední šance! Liberečtí musí bodovat s Boleslaví.

Nejvyšší florbalová soutěž míří do svého konce. Závěrečné 26. kolo budu opravdu napínavé. Bojuje se o Prezidentský pohár, závěrečné místo v play-off nebo taky o přímé udržení. FBC Liberec v neděli potká Mladou Boleslaví.

FBC Liberec (10-2-1-12)

V posledních dvou zápasech získali liberečtí tři body. Po těsné výhře nad TJ Sokol Královské Vinohrady prohráli v Otrokovicích v poměru 3:9. Svěřenci trenéra Zdeňka Skružného kupili jednu chybu za druhou a Panteři dokázali trestat.

V posledních zápasech je jasnou jedničkou Vít Vaníček. Speciální utkání čeká na několik členů ze soupisky FBC Liberec. V minulosti nastupovali za tým soupeře Salát, Kološ, Rozkovec, Kopecký, Baudisch nebo Kroupa.

Technology Florbal MB (18-3-0-4)

Mladá Boleslav se opět v letošní sezóně nachází v horních patrech. V 25 kolech získali 60 bodů a nachází se na druhé pozici za překvapením letošního ročníku Spartou Praha. Stále tak mají možnost získat Prezidentský pohár, který převezme vítěz základní části.

V sestavě mladoboleslavských se nachází několik zvučných jmen. Tokoš, Tomašík, Jelínek, Curney nebo Natov. Právě posledně dva jmenovaní mají velkou zásluhu na tom, že je Mladá Boleslav nejlépe střílející celek. Curney v současné chvíli nasbíral 86 kanadských bodů, Natov 74. V sestavě najdeme i několik jmen, které liberecké publikum může znát. V minulosti se v dresu Liberce proháněl Pluhař nebo brankář Bauer.

Pokud chtějí liberečtí postoupit do vyřazovacích bojů musejí získat bod. Historickou účast v play-off, které FBC Liberec nehrálo dlouhých 8 let může zajistit i celek z Královských Vinohrad. Ten se utká s FbŠ Bohemians. Jak dopadne závěrečné rozuzlení Tipsport Superligy. Bude moci počítat FBC Liberec letošní sezónu za úspěšnou?

24.2. 2019 | 17:00 | SH Dukla Liberec
Bilance FBC Liberec:

FBC Liberec (10-2-1-12)
Bilance soupeře:
Technology Florbal MB (18-3-0-4)

Zápasy v letošní sezóně:
Technology Florbal MB vs. FBC Liberec 9:3
Vstup: 30kč
Držitelé permanentní vstupenky: Zdarma