Aktuální zprávy
07.10.2020 - Redakce

Preview: Liberec čeká zkouška v podobě Mladé Boleslavi

FBC Liberec se po nucené pauze vrací do Livesport Superligy. V krátkém sledu čekají na Severočechy hned tři utkání. K prvnímu z nich nastoupí svěřenci Zdeňka Skružného už ve čtvrtek. Soupeřem bude Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav.

FBC Liberec (1-0-0-2)

První měsíc z pohledu Liberce v nové sezoně Livesport Superligy byl velmi rozpačitý. Už od 1. kola měli problémy se skládáním sestavy. Ze prvních třech odehraných duelů získali florbalisté Liberce tři body za výhru na brněnském Hattricku. Zatím posledním utkáním FBC Liberec je zápas s Florbal Chodov, ve kterém elitním tým podlehl 2:5.
Highlights: zde
Následující utkání s Black Angels, Mladou Boleslaví a Spartou Praha už byly odloženy. Bude zajímavé sledovat, jak se hráči Liberce popasují s velmi nepříjemnou situací, kdy k prvnímu společnému tréninku nastoupili až 6.10. 

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav (1-0-0-1)

Hráči Mladé Boleslavi rovněž museli strávit část měsíce září v karanténě. I proto mají odehrána pouze dvě utkání. V úvodním duelu sezony padli mladoboleslavští s Vítkovice v poměru 9:5. Ve svém druhém duelu si spravili chuť proti Ostravě si připsali vysokou výhru 12:4. 
Highlights: zde

Boleslavský kádr i letos čítá mnoho hvězd. Superproduktivní dvojici Natov - Curney doplňuje čtveřice Tokoš, Suchánek, Tomašík, Šebek, která má mnoho zkušeností ze zahraničních soutěží. V brankoviště stále kraluje reprezentační brankář Bauer. 

Toto utkání se odehraje v "novém" sportovním režimu. Tedy bez diváků. Zápas Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav vs. FBC Liberec můžete sledovat zde: 

Další informace: