Mládež
13.02.2019 - Redakce

Přípravka na turnaji v České Lípě

V sobotu 9.2.2019 vyrazily tři týmy přípravek FBC Liberec do nedaleké České Lípy k dalším zápasům při ligových turnajích. V zápase jsme se děti představili téměř po dvou měsích a tak byli pořádně natěšení.

Přípravka Honzy a Jirky

"Po delší době vyrazili na turnaj do útulné haly Lokomotivy v České Lípě. Tato hala se nám stala útočištěm pro tři zápasy, které nás ten den čekaly. Hráli jsme na tři trojice, které jsme si na každý zápas měnili. O post brankáře se strhla dokonce losovačka, takže byl v brance pokaždé někdo jiný. Postupně jsme se střetli s Českou Lípou Šluknovskem, Lomnicí a Pantherama. S Českou Lípou to byla přetahovaná od začátku do konce. S Lomnicí nesmlouvaví souboj a s Pantherama zápas, kde jsme si mohli vyzkoušet spoustu věcí. Po dvou měsících bez zápasů bylo vidět, že jsme zase ušli velký kus cesty na naší florbalové cestě. Bojovali jsme, nevypustili jediný souboj, přihrávali a stříleli. To všechno s úsměvem na rtech a radostí ze hry. Už se nemůžeme dočkat dalšího turnaje."

Přípravka Aničky a Blanky

"V sobotu 9.2.2019 jsme s přípravkou po takřka dvou měsících vyrazili na turnaj. Tentokrát jsem navštívili sportovní halu v České Lípě, kde nám hráli dva týmy, Black a Grey. Tým Black sehrál svoje zápasy s Českou Lípou blue, s Koberovy a se Semily. Tým Grey sehrál svoje zápasy s Českou Lípou white, se Semily a s Panthers Liberec. Každý zápas jsme měnili gólmana a snažili jsme se měnit i trojce, což bylo malinko obtížné, protože v každém týmu bylo sedm dětí. Každý zápas děti bojovali od začátku do konce, nevypustili žádný souboj, byly vidět i pěkné kombinace, které skončili gólem a i když gólem neskončili, tak měli radost z toho, že se jim to povedlo, když dali gól, tak se radovali, jako když vyhráli zlatou medaili, všichni do jednoho si to užili, byla legrace a ten úsměv na dětských tvářích byla radost vidět. Už se všichni těšíme na další zápasy, které si půjdeme užít a posbírat cenné zkušenosti."