Aktuální zprávy
29.05.2017 - Redakce

Přípravka o víkendu pokřtila Jizeru

Skoro 30-ti členná skupina se vypravila v pátek 26.5.2017 v krásném slunečném počasí za dobrodružstvím. V ubytovně „U Tlusťocha“ nás čekalo ubytování plus menší sportovní program ( volejbal, fotbal) s následným večerním opékáním vuřtů.

V sobotu dopoledne jsme si užili vodní radovánky ( někteří i s koupáním ), sjíždění Jizery na raftech z Malé Skály do Dolánek a z Dolánek zpět na Malou Skálu vláčkem. Večer se ještě děti připravili na bojovku, kde měli hromadu úkolů, které perfektně splnili a nakonec je čekal poklad a fotbal proti rodičům na regulérním fotbalovém hřišti, no někteří z nás se nedostali za půlku :-).

Neděle ráno byla o úklidu, zabalení si svých věcí a převoz hodně velkým autem zpět do Liberce, tohoto úkolu jsem se zhostila já, abych nemusela na koloběžky :-), kam vyrazili všechny děti i rodiče, trasa byla jak jinak než z Malé Skály do Dolánek, ale navíc k tomu si ještě přišlápli 3 km až do Turnova, a vláčkem zpět do Liberce, kde jsem je čekala já s nákladem věcí.
Z výletu jsme si přivezli pár odřenin, několik ďobanců od komárů, od sluníčka trošku toho bronzu, ale co jsme si přivezli zpět nejvíce ? Ještě více stmelenou partu malých rošťáků.

Moc děkuji Jitce Růžičkové že si vzala tento super výlet na starosti a dále pak rodičům za pomoc při snídaních, úklidu a jiných…. jste prostě nejlepší…………..

Jinak Vendy a Kóřa ( trenéři loňské přípravky), kteří nás navštívili, jsou možná ještě zavřený v kleci, kdo ví, pochopí 🙂

A zatoulaný pejsek je snad u své rodiny.

Fotogalerii již zde v odkaze: flickr

Trenérka Blanka