Aktuální zprávy
19.02.2024 - Redakce

Přípravka proplouvá sezonou 2023/2024.

V neděli 18.2 hrála přípravka doma v hale Dobiášova. V letošní sezóně k nám poprvé dorazil Děčín z Ústeckého kraje, a bylo se na co dívat. Děti i rodiče si to náramně užili. A jestli Vás zajímá, co nového v kategorii přípravky, tak si přečtěte náš článek.

Co nového v kategorii přípravky od nového roku:
Od přelomu ledna a února trénujeme společně s elévy, kdy se rozdělíme společně na tři velké skupiny a využíváme celou halu. Máme tedy dostatek prostoru a času na všechny různé hry, které bereme jako základ všeho. Všechny tréninky teď sportovně vede náš skvělý trenér Radek Valeš, takže jsem si jistá, že děti budou mít zajímavou změnu, která je bude 100% bavit a budou se i nadále zlepšovat.

Mezi hlavní florbalové body i nadále patří florbalové základy držení florbalky, dribling a běhání s míčkem. Děláme i spostu pohybových dovedností, kdy věříme, že děti musí umět základní pohybové dovednosti jako jsou kopání, házení, chytání apod... Vše děláme ideálně ve hrách, protože ty děti baví ze všeho nejvíce, a zde se i nejvíce učí hru jako takovou a získávají mnoho zkušeností. 

V letošní sezoně daří začlěňovat nové parťáky na florbal, z čehož máme velkou radost, protože se náše rodina perfektkně rozrůstá. Pokud byste rodiče chtěli přivést na florbal vašeho kamaráda, tak neváhejte. Ještě místa máme. Na závěr bych chtěla všem rodičům poděkovat za bezproblémový ročník, na turnajích nebo na trénincích. Jste perfektní ukázkou toho, jak vypadají správní florbaloví rodiči!
Děkujeme a těšíme na další florbalové zážitky.