Aktuální zprávy
13.09.2022 - Redakce

První domácí zápas je tu! Přijedou Pardubice.

Oba celky v první kole neuspěly a nedokázaly bodovat. Zatímco Liberec podlehl favorizované Spartě, tak pardubičtí florbalisté nestačili na nováčka z Karlových Varů. Kdo uspěje v dalším kole Livesport Superligy? Utkání začíná v neděli v 15:00. U toho nesmíte chybět!

FBC Liberec (0-0-0-1)
O zápase se Spartou Praha toho bylo řečeno již mnoho. Celý zápas se Libereckým hráčům jasně nepovedl a bude zajímavé, jak se s touto porážkou dokáží vypořádat. Během letní přestávky tým nezaznamenal mnoho pohybu. V kádru zůstali mladíci Stránský, Smutný nebo Wiener. Hlavní trenér Zdeněk Skružný přivítal posily v čele s Vladimírem Trčkou a Jakubem Faksou. Naopak v týmu již neuvidíte rychlíka Patrika Rozkovce (FbŠ Bohemians) a bývalého kapitána Matěje Klucha.

Sokoli Pardubice (0-0-0-1)
Pardubický sokol ještě v březnu zachraňoval Livesport Superligu v baráží, ve které dokázal udolat brněnské Bulldogs. Tým vede jako hlavní trenér Ladislav Štancl. Východočeši zaznamenali v letní přípravě tři odchody (Patrik Petr, Michael Smola a David Petržela), jediným příchodem je návrat Marka Ďopana, jenž se po neschodách a několikaleté odmlce vrátil do týmu.

V první zápase si Sokoli neporadili s nováčkem z Karlových Varů. Ještě před nedělním duelem je čeká domácí "velkolepé" utkání v hokejové aréně s pražskou Spartou. Tahouny útoku Pardubic budou jednoznačně dvojice Martin Zozulák a mladík Adam Šmíd.

Shrnutí

Liberečtí florbalisté už určitě zaslouží Vaši podporu, o čemž mluvil i Jakub Kárník v rozhovoru zde: "Po neúspěchu na Spartě budeme chtít určitě hodně odčinit výsledek a hlavně hru. Věřím, že nastoupí úplně jiný tým a domácí fanoušci se budou těšit naším podaným výkonem." Utkání začíná v letošní roce v tradičním čase 15:00 na hale Dukla Liberec.

3. kolo Livesport Superligy
FBC Liberec vs. Sokoli Pardubice
18.9.2022
15:00
SH Dukla Liberec

Vstupné
Každý člen FBC Liberec, který je registrován v KISu obdrží u vstupu na zápase permanentní vstupenku na sezonu 2022-2023.

Vstupné: 50,- Kč
Držitelé permanentních vstupenek: zdarma
Děti do 6 let: zdarma
ZTTP: zdarma
Předprodej vstupenek: zde 

Více zde: odkaz