Aktuální zprávy
14.09.2024 - Redakce

První tři body získali muži na Kladně.

I přes nepříznivé počasí v celé České republice vyrazili muži FBC Liberec k prvnímu utkání Livesport Superligy. Po zdařilém průběhu porazili 7:2 nováčka z Kladna a zaslouženě získali první tři body do tabulky Livesport Superligy.

Kanonýři Kladno - FBC Liberec 2:7 (0:1, 1:3, 1:3)

Duel mezi nováčkem soutěže z Kladna a Libercem byl hned od začátku velmi vyhrocený a vyústil ve dva osobní tresty ještě v úvodní třetině. Liberecký náskok 1:0 smazal ve 24. minutě Kristián Kozák, který svým gólem uvítal Kladno v Livesport Superlize. Liberečtí se ale do třetí části zvládli dostat do pohodlného vedení 5:1 a ten v poklidu hlídali. K celkovému vítězství 7:2 hostům přispěl čtyřmi body Vojtěch Wiener (0+4). V zápase zazářil i brankář Petr Chlad, který pustil za své záda pouze dva projektily.
Highlights: odkaz zde
Ohlasy:odkaz zde