Mládež
15.08.2019 - Redakce

Rozpis tréninků na novou sezónu - začínáme 2.9.

S blížícím se začátkem sezóny klub FBC Liberec zveřejňuje rozpis tréninků na novou sezónu. Níže představený rozpis tréninků je pouze předpokládaný a může ještě dojít ke kosmetických změnám. Tréninky začínají v pondělí 2.9.2019.

Rozpis platí od 2.9.2019. Výjimkou jsou elévové a trénink "holčiček", kteří začnou trénovat až od 9.9.2019.

Veškeré dotazy směřujte na šéftrenéra klubu Matěje Klucha. Kontakt: m.klucho@fbcliberec.cz, tel. 734 592 400

Věkové kategorie:

  • Minipřípravka 2013 a mladší
  • Přípravka 2011 a 2012
  • Elévové, elévky 2009 a 2010
  • Mladší žáci, mladší žákyně 2007 a 2008
  • Starší žáci, starší žákyně 2005 a 2006
  • Dorost, dorostenky 2004 a 2003
  • Junioři, juniorky 2001 a 2002
  • Muži, ženy 2000 a starší

SH ZŠ Dobiášova:
Adresa: Dobiášova 851/5, Liberec 6 - vjezd z ulice Pionýrů
Hala Míčových sportů:
Adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec 7
Hala Jeronýmova:
Adresa: Jeronýmova 425/27, 460 07
Liberec SOŠ Liberec:
Adresa: Jablonecká 999/51, Rochlice, 460 06 Liberec

Minipřípravka:

Středa: 18:00 - 19:00 (SOŠ)

Přípravka 1:

Úterý: 16:00 - 17:00 (Dobi)
Čtvrtek: 16:00 - 17:00 (Dobi)
Pátek: Dobrovolný pohybový trénink - 17:30 - 19:00 (SOŠ)

Přípravka 2:

Pondělí: 17:20 - 18:10 (Hala Jergym)
Středa: 16:30 - 18:00 (SOŠ)
Pátek: Dobrovolný pohybový trénink - 17:30 - 19:00 (SOŠ)

Elévové:

Pondělí: 16:30 - 17:20 (Hala Jergym)
Úterý: 17:00 - 18:00 (Dobi)
Čtvrtek: 17:00 - 18:00 (Dobi)

Mladé dívky: 

Středa: 18:00 - 19:00 (Aréna)
Speciální skupina elévek a začínajících děvčat.

Mladší žáci A:

Pondělí: 16:30 - 17:45 (Aréna)
Středa: 18:00 - 19:00 (Dobi)
Čtvrtek: 17:00 - 18:00 (Aréna)
Pátek: 16:00 - 17:00 (Aréna)

Mladší žáci B:

Pondělí: 18:10 - 19:00 (Hala Jergym)
Středa: 19:00 - 20:00 (Dobi)
Pátek: 17:00 - 18:00 (Aréna)

Žákyně:

Středa: 18:00 - 19:00 (Aréna)
Čtvrtek: 18:00 - 19:00 (Aréna)
Pátek: 17:00 - 18:00 (Aréna)

Starší žáci:

Pondělí: 17:00 - 18:00 (Dobi - posilovna)
Úterý: 16:30 - 17:30 (Aréna)
Středa: 16:30 - 18:00 (Aréna)
Pátek: 15:00 - 16:00 (Aréna)

Starší žáci C:

Úterý: 19:00 - 20:00 (Jergym)
Středa: 20:00 - 21:00 (Dobi)
Pátek: 17:00 - 18:00 (Aréna)

Dorostenci:

Pondělí: 18:00 - 19:00 (Dobi - posilovna)
Úterý: 17:30 - 18:30 (Aréna)
Čtvrtek: 18:00 - 19:30 (Dobi)
Pátek: 18:00 - 19:00 (Aréna)

Dorostenci B: 

Úterý: 19:00 - 20:00 (Jergym)
Středa: 20:00 - 21:00 (Dobi)
Pátek: 17:00 - 18:00 (Aréna)

Dorostenky + juniorky:

Úterý: 18:30 - 20:00 (Aréna)
Středa:19:00 - 20:00 (Aréna)
Čtvrtek: 18:00 - 19:00 (Dobi)

Junioři A:

Úterý: 18:00 - 19:30 (Dobi)
Čtvrtek: 19:00 - 20:00 (Aréna)
Pátek: 18:00 - 19:00 (Aréna)

Junioři B:

Pondělí: 20:00 - 21:00 (Aréna 3)
Úterý: 20:00 - 21:00 (Aréna)
Čtvrtek: 20:00 - 21:00 (Aréna)

Muži A:

Úterý: 19:30 - 21:00 (Dobi)
Čtvrtek: 19:30 - 21:00 (Dobi)
Pátek: 19:00 - 20:00 (Dobi)

Ženy A:

Úterý: 18:30 - 20:00 (Aréna)
Středa: 19:00 - 20:00 (Aréna)
Pátek: 19:00 - 20:30 (Aréna)

Muži B:

Pondělí: 20:30 - 22:00 (Aréna)
Pátek: 20:00 - 21:00 (Aréna)

Rodiče:

Úterý: 21:00 - 22:00 (Dobi)

Brankáři:

Středa: 18:00 - 19:00 - mladší (Dobi)
Středa: 19:00 - 20:00 - starší (Dobi)

Muži C+D:

Pondělí: 21:00 - 22:00 (Dobi)
Středa: 21:00 - 22:00 (Dobi)