Aktuální zprávy
25.01.2019 - Redakce

Seminář s Václavem Petrášem pro klub FBC Liberec

Po školení rodičů FBC Liberec, nabízí florbalový klub další možnost interního vzdělání. 6.2.2019 se v Liberci uskuteční seminář s Václavem Petrášem. Vstup je dobrovolný a seminář je určen pro hráče, hráčky, rodiče a členy FBC Liberec.

Vážení členové klubu, vážení rodiče

dovolte nám Vás pozvat na seminář Václava Petráše, který ve středu 6.2. přijede speciálně pro náš klub odpřednášet námi vybrané téma. Václav Petráš je uznávaným sportovním psychologem, který spolupracuje s mnoha sportovci a sportovními kluby.
Více info o lektorovi zde: http://psychologievykonu.cz/

Seminář se uskuteční ve středu 6.2.2019 od 17:00 do 19:00 v budově G Univerzity TUL. Poslední, na co čekáme, je potvrzení konkrétní učebny. Z tohoto důvodu, prosím vás, kteří máte zájem, o vyplnění tohoto bleskového dotazníku - přihláška na seminář Václava Petráše - jméno a kontaktní email - na ten vám zašlu potvrzení učebny. Vloni jsme byli v učebně G314, která naprosto vyhovovala, čekáme na potvrzení od Univerzity.

Další informace se týká tréninků ve středu 6.2. V zájmu být jako klub lepší jsme seminář pro trenéry pojali jako povinný a obětujeme mu jeden den tréninků. Tréninky ve středu 6.2. tedy budou kompletně zrušeny, pokud trenér vaší kategorie neurčí jinak.

Závěrem přidáváme téma semináře, které je vybráno tak, aby obsáhlo veškeré kategorie. Tento seminář je tedy stejně vhodný pro rodiče přípravek, stejně jako pro trenéra dorostenců, stejně jako pro hráče "A" týmu mužů.

Téma:
- Motivace
- Růstový přístup
- Soutěživost
- Zpětná vazba

Na místě se bude vybírat dobrovolný poplatek do maximální výše 100,- Kč, kterým můžete pomoci našemu klubu v tom, aby podobná školení mohla probíhat stále častěji!

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat šéftrenéra klubu FBC Liberec Matěje Klucha. 
Tel.: 734 592 400
Email: m.klucho@fbcliberec.cz