Aktuální zprávy
13.03.2020 - Redakce

Sezóna 2019/2020 končí! Zápasy a turnaje se nebudou dohrávat.

Je dobojováno. Výkonný výbor Českého florbalu v pátek 13. března v souvislostí s pandemií koronaviru rozhodl o předčasném ukončení všech soutěží, které řídí.

Předmětem diskuze byly všechny možné varianty dalšího vývoje situace pro florbalové hnutí, především s dopadem na závěr aktuální sezony 2019/2020, kdy se VV zabýval zejména otázkou ukončení či přerušení právě probíhající sezony. Výkonný výbor přistupoval k otázkám ohledně dalšího osudu sezony 2019/2020 s nejvyšší možnou citlivostí. Vzhledem k vážnosti současné situace a vyhlášení nouzového stavu Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o ukončení veškerých ligových soutěží sezony 2019/2020. Celou zprávu najdete zde

Liberecký klub po čtvrtečním vyhlášení nouzového stavu v České republice neprodleně přerušil tréninkovou. Sekretariát klubu FBC Liberec stále pokračuje v práci a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Klub je připraven operativně reagovat podle dalšího postupu státních orgánů a obratem bude informovat o případných novinkách.

V příštím týdnu bude Český florbal informovat všechny držitele vstupenek na Superfinále 2020 o způsobu jejich vrácení.