Klub
12.11.2019 - Redakce

Školení rodičů – Chceme nejlepší rodiče v republice – druhá možnost účasti

V sobotu 7.prosince 2019 zopakuje FBC Liberec úspěšné školení rodičů, které proběhlo v září tohoto roku. Pokračujeme s mottem "CHCEME NEJLEPŠÍ RODIČE V REPUBLICE". V přiloženém článku naleznete podrobné informace.

Vážení rodiče malých florbalistů,

stále z více a více stran slyšíme na řady našich rodičů chválu, což nám pochopitelně dělá radost. Jsme rádi, že můžeme být motorem ve vašem vzdělávání. Z pozice klubu patří hlavní DÍK vám, že se podle nabytých znalostí chováte. Se seminářem „Práce s rodiči v klubu“ dokonce šéftrenér Matěj Klucho a generální manažer Zdeněk Skružný objíždí ostatní oddíly a o zkušenosti z našeho klubu se dělí s ostatními. I proto jsme se v letošní sezoně rozhodli pro druhé kolo naší akce. Toto školení musí povinně absolvovat během letošní sezony alespoň jeden z rodičů kluků i holek kategorií minipřípravka, přípravka, elévové a žáci. Pokud jste tedy školení dosud neabsolvovali a nevyhovoval vám první termín, dostáváte druhou šanci. Doporučujeme si co nejdříve zarezervovat místo. Jedná se pouze o jeden jediný den, který byste měli věnovat vašim dětem a sami sobě. Nebude se jednat pouze o teorii, ale o velmi mnoho praktických informací.


Proč byste měli školení absolvovat a co se dozvíte?

·Proč se trenéři FBC Liberec chovají někdy trošku jinak než ostatní?

·Proč na děti nekřičíme?

·Proč pro nás není výsledek to nejdůležitější?

·Co má dělat správný rodič, aby se jeho malý sportovec správně vyvíjel?

·Na co se ptát a na co ne, bezprostředně po turnaji?

·Jak správně fandit?

·Co je naším cílem při výchově malých sportovců?

a mnoho, mnoho dalšího

Termín školení: sobota 7.12.2019
Délka školení:
8:30 - 16:30
Místo:
Budova liberecké radnice, adresa: nám. Dr. E. Beneše 1/1, 460 59 Liberec
Vstupné:
splatné až po školení, dobrovolné, přijmeme maximálně 200,-Kč
Přihlášení provedete zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAba1qfdpB_uK1MwYNg7Hvd9gslQDv3qIBQp12dLhPqPq9Lw/viewform?fbclid=IwAR1xGwvrfa5-Vqn2jE6zJ41G49ctnF8vBj0gHgvdcQpUAFE892VQofvkGhg a v členské sekci v událostech.

A jak to vidí účastníci uplynulých školení?
"Ještě jednou vám oběma patří obrovské díky za to co pro děti, jejich rodiče a celý klub FBC Liberec děláte!! Už jsem s mýma holkama nějaký ten sportovní oddíl prošla v rámci jejich sportů, ale s tímto přístupem, atmosférou a zázemím jsem se ještě nesetkala. Jste skvělí!!"

"Děláte super věc a moc si cením Vašeho času a zapálení. Teď už jsem proškolený rodič, který ví PROČ a jsem na to hrdý."

"Jsem nadšená vaší filozofií. Přála bych si, aby to tak fungovalo plošně napříč sportovními kluby a odvětvími."

"Vybrat co bylo nejlepší je opravdu těžké, protože to bylo prostě super. K bezva školení přispěla rozhodně výborná atmosféra, kterou všichni lektoři dokázali navodit. Za mě bylo fajn, že na seminář přišel i rozhodčí."