Aktuální zprávy
02.11.2020 - Redakce

Snížení příspěvků pro členy FBC Liberec

V rámci koronavirové situace v České republice vydává florbalový klub FBC Liberec oficiální stanovisko k nastalé situaci.

Sleva na příspěvky:
V následujících dvou měsících tedy listopadu a prosinci, je možné využít slevu 50 % z členských příspěvků.
Kategorie do starších žáků a žákyň: 300,- Kč za měsíc (listopad, prosinec), celkem 600,- Kč.
Dorostenecké a juniorské kategorie: 400,- Kč za měsíc (listopad, prosinec), celkem 800,- Kč.

Důvod snížení příspěvků:
Klub se rozhodl k 50% snížení příspěvků z důvodu odpadnutí tréninkové činnosti a tedy nákladů s ní spojené. Zároveň ale i v těchto měsících zůstávají náklady na zaměstnance, kteří se starají o chod klubu, přípravují videotréninky a dále na pronájmy prostor, které klub využívá a další.
Náklady na turnaje, které nebyly z důvodu přerušení soutěží odehrány se přesunuly do druhé části roku, kdy budou turnaje dle aktuálního plánu dohrány. Jedná se o pronájem hal, výplata rozhodčích, cestovné rozhodčích.

Jak využít slevu na příspěvky:

  • Zažádejte oficiálně na emailové adrese sekretar@fbcliberec.cz
  • Do textu uveďte jméno a příjmení dítěte, na kterého slevu žádáte.
  • Možnost o zažádání slevy je do 30.11.2020.

Jak bude sleva z příspěvků uplatněna:
Sleva z členských příspěvků bude zohledněna na faktuře na druhou polovinu sezony. V případě potřeby můžete vyřešit i individuálně.

Nevyužití slevy:
Pokud se rozhodnete tuto slevu nevyužít a podpořit tím klub FBC Liberec, budeme Vám velmi vděčni. I my v této opravdu nelehké situaci, co se financí týká, bohužel pociťujeme výrazné omezení financí ze strany statutárního města Liberec i Libereckého kraje. Ještě jednou děkujeme a Vaší podpory si vážíme.

Náhrada tréninkové činnosti:
Ihned po zrušení tréninků se rozběhl pro členy FBC Liberec projekt NENECH SE ODSTAVIT! Všechny natočená videa najdete na členské sekci nebo na webu zde.

Budoucnost:
Bedlivě sledujeme situaci a vyhlížíme zlepšení, které by nám umožnilo se vrátit do tréninkového režimu. Ihned, jak to bude možné, začnou TJ. V případě dalších omezení, které nám znemožní trénovat i v roce 2021 bude klub reagovat.

Děkujeme za pochopení
FBC Liberec