Mládež
29.01.2018 - Redakce

Starší žáci zvládli svoje zápasy na jedničku!

Starší žáci o víkendu měli na programu pokračování své ligy. Tentokrát to bylo vystoupení úspěšné! A tým opět odešel neporažen a B tým dokázal znovu postoupit do 1. koše!

Starší žáci A 

Liberecký A tým starších žáků se v Ústí nad Labem představil proti dobře známým týmům. Hned v prvním zápase jsme potkali Českou Lípu a i tentokrát to bylo velmi napínavé střetnutí. Kluci nakonec sebrali vítězství 4:3. V dalších dvou utkáních jsme dominovali. Celkem 16 branek a dvě čistá konta pro Mikyho určitě potěšila. Závěrečné střetnutí proti výbornému Děčínu, byl zápas nejtěžší. Museli jsme hrát na 100% a nechat na hřišti vše. Vše dobře dopadlo a i z posledního zápasu jsme vzali vítězství!

FBC Liberec A vs. FBC Česká Lípa    4:3
FBC Liberec A vs. Jazzmani Žatec    6:0
FBC Liberec A vs. Florbal Ústí    12:0
FBC Liberec A vs. 1. FBC DDM Děčín    4:1

Hodnocení trenéra: "Všichni kluci jsou perfektně technicky vybaveni. V sestavě není slabé místo. Jakmile dáme jeden, dva góly, tak hrajeme pěkný a uvolněný florbal. Proti České Lípě si myslím, že jsme měli zápas celou dobu pod kontrolou, ikyž skóre vypadá těsně. V zápase s Děčínem rychle zmizel úsměv ze rtů a muselo se makat naplno. Až si kluci dovolí v zápasech, to co v tréninku, bude to paráda."

Starší žáci B 

Kluci v druhém týmu se utkali v Teplicích se třemi soupeři. Do prvním utkání nastoupili velmi dobře. Rychle vedli a vše vypadalo parádně. Až závěrečný tlak Teplic nám způsobil malé problémy. Nakonec vše zvládli a připsali první výhru. V duelu proti týmu ze Semil šlo o premiérové vstřetnutí. Poměrně vyrovnaný zápas rozhodla dobrá obrana a závěrečná střela do prázdné branky. V posledním utkání jsme hráli o postup do 1. koše, což je náš malý cíl. Vše se nakonec povedlo, a nemusela nám vadit a neuznaná branka. Konečná remíza byla více než spravedlivá.

FBC Liberec B vs. DDM Dynamo Teplice 5:3
FBC Liberec B vs. SK Semily   3:0
FBC Liberec B vs. Tatran Mocní Tuleni Podbořany    2:2

Hodnocení trenéra: "Řekl bych, že to byl jeden z nejlepších turnajů, které jsme odehráli. Bylo vidět, že kluky hra bavila a z toho potom vyplynul předvedený výkon. Fungovali jsme skvěle jako tým, což bylo vidět i mimo zápasy. Jsem tedy moc spokojený jak z celého dne, tak také z toho, že jsme dokázali postoupit do prvního koše a příští turnaj odehrajeme společně s naším A-týmem na domácí půdě v Liberci. "