Aktuální zprávy
13.10.2020 - Redakce

Startujeme projekt NENECH SE ODSTAVIT!

Vzhledem k nemožnosti pořádání společných tréninkových jednotek přicházíme s novou akcí. Aktivity v rámci projektu Nenech se odstavit! nyní přibližuje šéftrenér oddílu Matěj Klucho.

Tréninky doma
„V našem trenérském týmu připravujeme pravidelné tréninky pro všechny hráče a hráčky FBC Liberec. Aktivita bude připravena třikrát týdně a rozmyšlená na pondělí – středu – pátek. Samozřejmě dle věku sportovců bude uzpůsobena náplň.“

Challenge
„Novinkou v této vlně budou challenge. Věříme, že mohou být příjemným zpestřením. Průběh bude takový, že vždy v pondělí představíme challenge, kterou budou moct členové FBC Liberec až do pátku zkoušet. Výsledky s videem nám během týdne budou posílat a my další pondělí zveřejníme vítěze. Zároveň s tím představíme i novou challenge a pojedeme dál.“

Videa – vzdělávání
„Každou středu zveřejníme video věnované vzdělávání hráčů, hráček a rodičů. Jedná se o aktivitu, jejíž výsledkem je předat ucelený materiál, který bude obsahovat naše myšlenky a tipy pro rozvoj a vzdělání hráčů a rodičů. Výsledkem rozhodně bude kvalitnější sportovec ale i člověk s lepším uplatněním pro život!"

Video session se Zdeňkem Skružným
„Jednou týdně se budete moci těšit na video session s hlavním trenérem mužů “A“ Zdeňkem Skružným. Ten pro vás vybere jednu specifickou florbalovou situaci, kterou následně rozebere a popíše u videa. V něm zazní spousta rad a tipů, které mohou chytří hráči nasáknout jak houba a přenést do své vlastní hry."