Mládež
12.03.2018 - Redakce

Strarší žáci se utkali v prvních koších

Po dvou týdenní odmlce se do boje znovu vydali týmy starších žáků. A tým hájil neporazitelnost v České Lípě. B tým měl pozici hodně ztíženou, ale i tak si poradil více než dobře.

Starší žáci A

Všechny 4 zápasy by se dali charakterizovat jednodušše. Liberečtí drželi míček a snažili se vypracovat brankové šance. Né vždy se dařilo v koncovce a proto byly výsledky poněkud slabší než v minulých kolech.

Hodnocení:

Hlavní cílem kluků bylo opět ani jednou neprohrát. Přistoupit, ke všem zápasům, tak jak je hodno. Chápu, že to v takovýdlech zápasech není úplně jednoduchý. V tradičním derby s Českou Lípou kluci ukázali své možnosti a zaslouženě vyhráli vyšším rozdílem. Zejména se těším na utkání po konci ligové sezóny, které jistě přinesou parádní zápasy.

FBC Liberec vs. 1. FBC DDM Děčín 4:1
FBC Liberec vs. Florbal Ústí  4:0
FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa  9:4
FBC Liberec vs. FBC Jazzmani Žatec  5:4

Starší žáci B

Kluci z B týmu měli ve druhém koši velmi těžkou pozici. Několik marodů, kteří se nemohli zúčastnit trošku zamíchali se sestavou. Někteří hráči si rychle museli zvyknout na nové posty. Přes tyto "potíže" všechny zápasy byly vyrovnané. Nelze vyzvihnout individuální výkon. Zato kolektivní práce a týmový duch byly ukázkový.

Hodnocení:

Kluci i přes omezenou sestavu předvedli jeden z nejlepších turnajů za celou sezónu. Všichni si zaslouží pochvalu, jak za předvedené výkony, tak příkladné chování při turnaji. Velmi kvituju chuť a bojovnost se poprat o vítězství.


FBC Liberec vs. DDM Dynamo Teplice 2:3
FBC Liberec vs. Mocní Tuleni Podbořany 4:0
FBC Liberec vs. TJ Lokomotiva Louny 2:2