Aktuální zprávy
17.09.2020 - Redakce

Superliga přinese další zápasy. Liberec čekají dvě utkání

Druhé kolo sehrají muži FBC Liberec už v pátek, kdy se v jihomoravské metropoli utkají s brněnským Hattrickem. O dva dny později je čeká domácí duel s Florbal Chodov. Podaří se mužům odčinit nepovedené první utkání?

FBŠ Hummel Hattrick Brno vs. FBC Liberec 18.9.2020 | 19:00 | SH Maloměřice
Brněnský Hattrick prošel v letním období poměrně výraznější obměnou. Nejvýraznějšími posilami jsou zkušení obránci Juhaňák a Kostka. Nově oblékají brněnský dres i Leško, Kolajta, Slezák nebo Zach. Nicméně 13. tým loňské Superligy zaznamenal i početní exodus. Pryč jsou útočníci Medek, Hronek a Gold. Brankář Kejík ukončil svoji kariéru a obránce Jalový odešel za švýcarským dobrodružstvím.
V úvodním kole se na brněnské palubovce představili hráči Vítkovic. I přes mohutnou střeleckou převahu rozhodli o svém vítězství až střelou do prázdné brány. Hattrick prohrál 3:5, ale s Vítkovicemi bral velmi přijatelný výsledek.
Poslední vzájemné duely mezi Libercem a Hattrickem patřili zaslouženě soupeři. I díky těmto faktům budou mít svěřeni Zdeňka Skružného hned dvojí motivaci v druhém největším městě uspět.

TEXTOVÝ A VIDEO ONLINE: ZDE

FBC Liberec vs. FAT PIPE Florbal Chodov | 20.9.2020 | 18:00 | SH Dukla Liberec
Jestli někdo z celků Livesport Superligy nerad jezdí do Liberce je to právě pražský soupeř FAT PIPE Florbal Chodov. V minulých letech liberečtí dokázali na domácí palubovce vybojovat hned několik výher a stejně tomu tak bylo i v posledním domácím zápase. Tento duel FBC Liberec vyhrálo 9:8 po prodloužení.
Přes letní období se v týmu Chodova moc změň neudálo. Útočníci Krbec a Matejčík vyslyšeli nabídky ze Sparty, potažmo Vítkovic. Reprezentační obránce Martin Pražan zase vyrazil do švýcarské NLA. Jediný příchod zaznamenal hlavní trenér David Podhráský v podobě Jiřího Bauera. Další nové tváře přišli z juniorského týmu.
Mezi výrazné postavy v dresu Chodova můžeme řadit Tomáše Sýkoru, Ondřeje Mikeše nebo Toma Ondruška. I díky těmto výrazným postavám bude Chodov opět aspirovat na nejvyšší příčky v Livesport Superlize.

FBC Liberec vs. FAT PIPE Florbal Chodov | 20.9.2020 | 18:00 | SH Dukla Liberec
Program k zápasu: 
zde

VSTUP: 40,-
PERMANENTNÍ VSTUPENKY: 200,-

TEXTOVÝ ONLINE A VIDEO ONLINE: ZDE