Aktuální zprávy
08.09.2020 - Redakce

Superliga se vrací! Stejní soupeři, jiné jméno.

Po půlroční pauze se na české florbalové scéně opět ukáže nejvyšší liga. Díky podpisu nové partnerské smlouvy nyní budete vídat svěřence Zdeňka Skružného v soutěži s názvem Livesport Superliga. A-tým FBC Liberec do nového ročníku vstoupí již tuto neděli, 13.9.! A to proti stejnému soupeři jako v loňské předcovidové sezóně. Naším soupeřem bude FBC ČPP Ostrava!

FBC Ostrava
Tým hájící žluto-modré barvy bude jistě v letošním soutěžním období usilovat o nápravu reputace, která dostala velkou ránu, když v dubnu po skončení základní části zůstal na 10. místě, 2 body právě za FBC Liberec. Náprava tohoto stavu se začala komplikovat poté, co z týmu odešlo hned 6 hráčů, včetně opory Jiřího Bauera, nebo stálic základní sestavy Jana Daniše a Michala Sládka. Na druhou stranu zase tým ze Slezska přilákal Lukáše Pešata z Hu-Fa Panthers Otrokovice, Kryštofa Malinu a Lukáše Herblicha z konkurenčního 1. SC Tempish Vítkovice a dalších 7 hráčů z prvoligových týmů. Sestava soupeře prošla tedy zásadní obměnou, nic to ale nemění na tom, že se jedná o tým, který bude dle slov kapitána Klimschy atakovat šestou příčku a jistotu play-off.
FBC Liberec 
To hráči s rotačním hyperboloidem na prsou budou spoléhat na celistvost kádru. Tým nijak výrazně neoslabil, naopak, posílíl, a do boje o místo v základní sestavě výrazně promluvili junioři Wiener a Stránský, kteří na sebe upozornili výkony v pohárových a přípravných utkáních. Šíře kádru, pohoda v zákulisí a sebevědomí, nabité v zápasech Poháru Českého florbalu, budou jistě faktory, které budou klopit jazýček vah na stranu domácích.
Bez podpory z hlediště to ale bude nemožné! Přijďte v neděli 13.9. na SH Dukla Liberec a pomozte nám začít cestu s cílem usazení v elitní osmičce! Utkání začíná v 18:00. Těšíme se na Vás!

FBC Liberec vs. FBC Ostrava | 13.9. | 18:00 | SH Dukla Liberec 
Vstup: 40,- Kč
Permanentní vstupenky budou v prodeji při vstupu do haly. 
DIVÁCKÉ UPOZORNĚNÍ:
V rámci hygienických opatření jsme nutni dodržovat několik zásad.

  • Všichni diváci musí mít roušku.
  • Diváci by měli dodržet na hale rozestupy
  • V hale bude připravená desinfekce