Klub
27.09.2021 - Redakce

Trenéři FBC Liberec hodnotí další hrací víkend.

Jak dopadli junioři v kvalifikační skupině CE ligy juniorů? Podařil se vstup ženám FBC Liberec do 1. ligy žen? Výsledky a hodnocení trenérů všech týmy, které se zapojili do třetího hracího najdete v přiloženém článku.

Muži A

Výsledky:
FBC Liberec vs. Tatran Střešovice: 5:10
Hodnocení zápasu: zde

Muži B

Výsledky:
Florbalová akademie MB vs. FBC Liberec B: 6:7
FBC Liberec B vs. FBC Panthers Liberec: 10:7
Hodnocení trenéra: "Máme za sebou šesti bodový víkend, ze kterého máme všichni velkou radost. Byly to dva těžké a poctivě odpracované zápasy. V sobotu nám to trochu komplikovala špatná rozhodnutí v určitých situacích a tak jsme museli v závěru zápas otáčet. V neděli už ale koncentrovaný výkon a vyhrané liberecké derby. Díky všem za víkend a věřím, že budeme v předváděné hře pokračovat i nadále."

Junioři A: 

Výsledky:
FBC Liberec vs. Florbal Chomutov: 12:5
FBC Česká Lípa vs. FBC Liberec: 10:8
Hodnocení trenéra: "V prvním utkání hodně napověděla první třetina, která zapříčinila, že se utkání bude jen dohrávat. Za vítězství jsme rádi, tímto jsme potvrdili 2. místo a další víkend nás čeká baráž. Ve druhém zápase se nám po první třetině vytratila lehkost z našich holí. Utkání jsme si prohráli sami neefektivitou v koncovce a především hloupými chybami v obraně."

Crazy girls: 

Výsledky:
Texas Longhorns vs. FBC Liberec:1:8
FbŠ Slavia FAT PIPE Plzeň vs. FBC Liberec: 6:3
Hodnocení trenéra: "V prvním zápase jsme měli trošku pomalejší rozjezd, ve kterém nás podržela gólmanka. Ve druhé třetině už hra byla podle našich představ. Měli jsme dost šancí a zaslouženě vyhrály. Ke cti domácích, že zápas odmakali až do posledních minut. Zápas s Plzní byl dlouho vyrovnaný. Bojovalo se o každý balónek, obrany dobře bránily, bylo minimum velkých šancí, a tak rozhodovaly detaily a štěstíčko. Rozhodnutí přišlo v polovině poslední třetiny. K naší smůle na náš účet. Holky nevyužily několik dobrých šancí a Plzni se podařilo prostřelit shluk hráček a šla do vedení. Bohužel následovaly další dva podobné góly v rozmezí 40 sekund. V tom je krása a zároveň nevyzpytatelnost florbalu. Na zvrat v zápase jsme již nenašli sil morálních ani fyzických.”

Dorostenci A: 

Výsledky:
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vs. FBC Liberec: 7:6
FBC Liberec vs. FbC Hradec Králové: 13:4
Hodnocení trenéra: "V zápase s Bohemkou nás paradoxně zradily dvě věci, které jinak skvěle zvládáme - hra na míčku a herní disciplína. Náš výkon rozhodně nebyl nijak hrozivý, ale pěkné situace střídaly dost nepovedené momenty. Nebyli jsme schopni hrát soustavně dobře. V zápase s Hradcem se vše vrátilo do normálu a zápas jsme zkušeně odkontrolovali. Jsme moc rádi za pohodlné udržení v prvním koši a těšíme se na další turnaje.”
Celý článek: zde

Dorostenky:

Výsledky:
FBC Liberec vs. FBC DDM Kati Kadaň: 4:6
FBC Česká Lípa vs. FBC Liberec: 1:4