Mládež
12.11.2018 - Redakce

Tři týmy přípravek na domácím turnaji

V sobotu 10.11. se tři týmy přípravek FBC Liberec utkaly na hale ZŠ Dobiášova. Hrálo se na třech hřištích a k vidění byly všechny celky z Libereckého kraje.

Přípravka Honzy Jánskýho

V sobotu dopoledne 10.11.2018 jsem odehráli náš první domácí turnaj na ZŠ Dobiášova. Bylo nás nakonec tolik, že někteří z náš postupně doplňovali další týmy FBC Liberec a zahráli si s novými kamarády. Odehráli jsme 3 utkání proti České Lípě, Panthers Liberec a Lomnicí. Utkání byla plná bojovnosti a zápalu. Snažili jsme se kličkovat, přihrávat a střílet. Někdy jsem bojovali s fyzickou převahou kamarádů ze soupeřova týmu. Vše jsme však dokázali nahradit bojovností a touhou. V bráně jsme se pravidelně střídali, tak jako každý turnaj. Turnaj jsme si krásně užili a odcházeli jsme s úsměvem na rtech. Velké poděkování patří maminkám za skvělý catering a tatínkům za pomoc při pořádání turnaje na časomíře a při skládání mantinelů. Bylo to prostě super dopoledne.

Přípravka Radka Valeše

Stejně jako na minulých akcích bylo hlavním cílem kličkovat a pořádně si hru užít. Věřím, že se to všem povedlo. Někteří, si vysloužili radost z první vstřelené branky na turnaji. Ta radost byla opravdu parádní. :) Postupně jsme narazili na týmy z Koberov, Semil, České Lípy a i Liberce. S každým jsme zahráli parádní zápasy, který dopadli s dětským úsměvem na rtech.

Děkujeme za pomoc rodičům při náročném dopoledni, za přípravu skvělého občerstvení a fajn atmosféru. Těšíme se na další zážitky!