Mládež
09.05.2019 - Redakce

Ukončení sezóny s Letním Crazy cupem!

Sezóna 2018/2019 pomalu ale jistě finišuje. Ligovou sezónu máme společně dohranou. Nyní nás čekají tréninky během letní přípravy, neligové turnaj a tradiční ukončení sezóny, které letos bude premiérově spojené s Letním Crazy Cupem!

Ukončení sezóny letos je naplánováno na čtvrtek 13.6.2019. Společný sraz bude v 16:00 a turnaj začne v 16:30. Předpokládaný konec a vyhlášení je v 19:00. V letošním roce jsme uspořádali tradiční Vánoční Crazy cup. O dva měsíce později jsme přidali i Výroční Crazy cup, který se konal na oslavu 25. výročí klubu FBC Liberec. Nyní přidáme i třetí díl Letní Crazy cup. Všichni účastníci se mají možnost přihlásit do jedné ze dvou kategorií. "SPORT" a "HOBBY"


Kategorie "SPORT" je určena při milovníky pořádného zápasu. Je určena především pro starší hráče, hráčky a rodiče, kteří chtějí změřit síly s nejlepšími florbalisty v Liberci. Druhá skupina je pro milovníky pohody a zdravého pohybu se svými ratolestmi. 

Během turnaje si představíme MVP jednotlivých kategorií. Opět budeme vyhlašovat největší osobnosti od nejmenších kategorií po ty nejstarší.

Připraveno bude bohaté občerstvení, soutěže, venkovní prostory a skákací hrad pro děti. 

Přihlašování na turnaj zde: Letní Crazy cup

Seznam přihlášených:
SPORT: Valeš, Valešová, Dolejš, Nalezinek, Faksa, Vik, Vik, Urban T., Král J., Stejskal, Šedivý, Faksa T., Růžička M., Šmídková, Holcová, Jandová, Melíšek, Klucho, Kašinský, Wiener, Dlouhý, Stýblo, Horáková, Janeček, Janota, Šteinfest,

HOBBY: Samanina, Vojaček, Havrda, Pohořalý V., Vik M., Viková, Hubička, Šlechta, Hrstka, Nesměráková, Nesměrák, 3x Fridrichovi, Trávníček, 3x Mařanovi, Šimáně, Řehák, 3x Šic, 3x Rieger, 2x Kverka, 2x Valenta, 3x Jelínek, 4x Raslovi,