Mládež
07.02.2023 - Redakce

V dohrávce získaly dorostenky dalších 6 bodů!

K dohrávce dvou utkání jsme vyrazili do dalekých Podbořan a Kadaně. V těchto zápasech byl jednoznačný cíl, a to získat další body a tím si vybojovat náskok v tabulce. Tento cíl se nám povedl uskutečnit a vytvořili jsme si tak desetibodový náskok v tabulce.

Mocní Tuleni Podbořany vs. FBC Liberec 1:3(1:2,0:0,0:1)
V tomto zápase jsme určitě nepředvedli dobrý výkon, právě naopak. Po dlouhé cestě jsme dlouho nemohli najít náš obvyklý rytmus a holky se trápily hlavně v koncovce. Nepomohla nám ani rychlá hra soupeře, který se nás nebál napadat a využíval našich chyb. I přes tyto překážky jsme soupeře nechali skórovat pouze jednou v první třetině. Naštěstí pro nás, jsme i přes výborné výkony gólmanky soupeře, dokázali zápas otočit na konečných 1:3.

Branky: Jirsová (Ulrychová), M. Cidlinská (Škodová), Wienerová (M. Cidlinská)

FBC Liberec vs. FBC DDM Kati Kadaň 3:2 (1:2,1:0,1:0)
Další zápas proti Kadani jsme věděli, že nebude nic jednoduchého. Naštěstí z nás trochu opadl mdlý výkon z prvního utkání. Kadaňský tým se mohl těšit velké podpoře diváků a bylo to vidět i na nasazení jejich hráček. V zápase jsme dvakrát prohrávali, ale i díky bojovnosti jsme nakonec zápas dotáhli do vítězného konce.

Branky: L. Cidlinská (Wienerová), Jirsová (Škodová), Vodhánělová (Kopecká)

Vyjádření Trenéra Miroslava Hnídka: "Ziskem dalších bodů můžeme být spokojeni. Našli jsme ale i věci na kterých musíme zamakat. Díky holkám za bojovnost!"