05.11.2018 - Redakce

V okleštěné sestavě prohráli junioři s Chodovem

KB liga juniorů pokračovala dalším dílem. Liberečtí junioři narazili v hlavní skupině A na silný Florbal Chodov. Ve velmi okleštěné sestavě se junioři srdnatě prali se soupeřem, ale marně.

FBC Liberec vs. VŠO Florbal Chodov 3:17 (2:4,0:9,1:4)

Do tohoto zápasu jsme šli ve slabší sestavě než doposavad. Za to soupeř měl naopak sestavu plnou zajímavých jmen i ze Superligy. Úvod utkání byl opatrnější soupeř nám ukázal svoji sílu a my ze slibných šancí nic neproměnili a když ve 13 minutě to bylo už 0:4, nevypadalo to s námi moc dobře. Závěr třetiny jsme však dokázali po pěkné kombinaci snížit na 1:4 a z brejku v závěru třetiny na 2:4.

To nejhorší však mělo teprve přijít. Druhá třetina se nesla v duchu maximální efektivity soupeře. Inkasovali jsme v rozmezí jedné minuty a 10 vteřin 3 branky a ani oddechový čas nás moc neprobudil. Třetinu jsme dohráli s výsledkem 0:9.

Do poslední fáze zápasu jsme šli srdnatě a předvedli v ní dalších pár pěkných kombinací, brankáře jsme ale překonali už jen jednou. Kluky musím pochválit, že předvedli slušné dvě třetiny. Z té prostřední, se musíme poučit.

Hodnocení trenéra: V této sestavě jsme asi na víc neměli. Odehráli jsme dvě slušné třetiny a jednu extrémě špatnou. Za ty dvě však musím kluky pochválit.

Odkaz na fotogalerii: Fotogalerie