Aktuální zprávy
30.01.2020 - Redakce

VIP DEN NA SH ZŠ DOBIÁŠOVA

8.2.2020 se na hale SH ZŠ Dobiášova uskuteční VIP den. Dopolední program bude patřit především malým florbalistům ze základních škol. Následovat budou zápasy elitních týmů mužů a žen. Těšit se můžete i na VIP utkání osobností FBC Liberec.

Dětský turnaj pro ZŠ Vratislavice a ZŠ Aloisina Výšina.

V letošním roce jsme pod svá křídla k ZŠ Vratislavice přijali florbalové hodiny na základní škole ZŠ Aloisina Výšina. Při sobotním dopoledni dáme mladým florbalistům možnost vyzkoušet si, jak takový florbalový turnaj vypadá.

“Jsme rádi, že můžeme dát nadšeným mladým sportovcům šanci vyzkoušet si atmosféru “opravdového” florbalového turnaje. Děti jsou do sportu s děrovaným míčkem zapálené, a proto jsme se rozhodli pro ně celý turnaj uspořádat. Aktuálně je přihlášeno celkem 60 dětí, z čehož máme velkou radost.”

VIP utkání osobností FBC Liberec!

Téměř před rokem se uskutečnily oslavy 25. výročí od založení klubu FBC Liberec. I proto navazujeme na tradici utkání VIP osobností florbalového klubu z Liberce. Toto utkání poslouží jako místo setkání důležitých postav v historii FBC.

Boj o play-off!

Mužský elitní celek se zatím v tabulce Superligy florbalu drží na 9. příčce. Elitní osmičku uzavírá celek z Vinohrad, se kterým svedou zajímavý souboj o důležité body.

“Čeká nás velmi důležité utkání, které napoví, jakým směrem se v tabulce budeme moci dívat. Utkání odehrajeme v domácím prostředí haly Dobiášova, a proto vyzývám všechny fanoušky FBC Liberec, aby dorazili v hojném počtu nás podpořit,” říká o nadcházejícím duelu útočník Radek Valeš.

FBC Liberec pomáhá!

V loňské sezóně se mužský celek zapojil do projektu “cesta za snem”, kdy odjezdil kilometry na handbikovém trenažeru. Ani v probíhajícím ročníku nebude chybět podobná dobročinná akce.

FBC Liberec se zapojí do peněžní sbírky na podporu rodiny bývalého člena Lukáše Hávy. Lukáš prošel mládežnickými celky a v sezoně 2008/2009 připsal 5 startů v nejvyšší florbalové soutěži.

Přispět bude moci každý návštěvník VIP dne na hale ZŠ Dobiášova. Následně budou peníze vloženy na založený transparentní účet.

"Lukáš prošel mládežnickými kategoriemi našeho klubu a dostal se i do nejvyšší soutěže. Je to vrstevník některých našich současných hráčů a trenérů. Hned jak jsme se o příběhu jeho rodiny dozvěděli, chtěli jsme mu přispět a pomoci v nelehké situaci celé rodiny. Budeme rádi, když i účastníci našeho florbalové dne, zápasu legend i obou utkání v nejvyšších soutěží finančně přispějí. Hráči A-týmu samozřejmě udělají i vlastní sbírku. Tímto gestem chceme vyjádřit velkou podporu Lukášovi a jeho rodině," říká o akci hlavní trenér mužského týmu Zdeněk Skružný.

Více o příběhu rodiny se dočtete zde

Program VIP dne:
10:00 - 12:00 | dětský turnaj
14:00 | Extraliga žen
16:00 | VIP zápas
18:00 | Superliga florbalu

V rámci celého dne budou pro nejmenší připraveny sportovní aktivity VIP členové se mohou těšit na občerstvení.