Klub
22.11.2021 - Redakce

Veteráni na dalekém tripu berou dvě výhry

Tuto sobotu vyrazil tým veteránů na nejdelší trip sezóny a to do Kadaně. Zde sehrál dvě utkání s týmy z dolní poloviny tabulky. Tyto zápasy nebývají jednoduché, ale i přesto si odvezl domů povinných 6 bodů.

Crazy Boys FBC Liberec : FBC DDM Kati Legenda Kadaň 5:1
Nepříjemný soupeř, který velmi dobře čekal na jakékoliv naše zaváhání. To byli domácí Kati Kadaň. I když finální skóre vypadá jednoznačně, tak utkání definitivně zlomila až využitá přesilovka na začátku 3. třetiny. Za zmínku rozhodně stojí branka Tomáše "Půči" Fialy, při které se nejeden spoluhráč chlapsky dojal. Půčo vítej zpět!

Crazy Boys FBC Liberec : Panthers Praha 9:1

Srdnatý výkon 8 hráčů soupeře držel naše veterány na uzdě po dvě třetiny. Ve 3. třetiny však soupeři došly síly a liberečtí veteráni si otevřely střelnici. Za zmínku stojí bruslařský výkon pana zakladatele Tomáše Erbena. Ten uposlechl rady správkyně haly, že na klouzající obuv platí kartáč, kterým si přejel podrážky. Rada se však minula účinkem a kapitán týmu vypadal spíše jako Martina Sáblíková, které někdo vyměnil brusle.

Turnaj jsme zakončili v chomutovské mexické restauraci, kde jsme prožili výtečný gurmánský zážitek, který zahřál nejenom na srdci. Pokud situace dá, tak za 14 dní se těšíme na mikulášský turnaj v Praze.