Klub
21.11.2022 - Redakce

Veteráni na domácím turnaji za tři.

V sobotu 19.11.2022 odehráli naši veteráni domácí turnaj, kde zůstali věrní své bilanci jedné výhry a jedné prohry.

Crazy Boys FBC Liberec vs. Black Angels 2:7

Liberečtí veteráni vstupovali do zápasu s úřadujicim mistrem s touhou oplatit mu těsnou porážku z předchozího utkání. První třetina byla výsledkově vyrovnaná, kdy na úvodní branku pražského týmu dokázal odpovědět mladíček Klucho. Liberecký hráčům dělal velký problém přechod soupeře na jeho útočnou polovinu, a tak vyrovnaný stav byl hodně na bedrech golmana Vaníčka. Po druhé třetině byli ve vedení Blaci o jednu branku a tak bylo vše otevřené. Poslední třetina se však domácím hrubě nevydařila a úřadující mistr si došel pro poměrně pohodové vítězství.

Nespokojení domácí hráči se po utkání zavřeli do šatny a začal veteránsky fén. Proslov střídal proslov. Jeden krátký, druhý dlouhý a třetí super dlouhý. Po těchto hřejivý slovech někteří hráči přerušili sezónu, jiní rovnou přemýšleli jestli obřadně nespáchají seppuku (rituální sebevražda japonských samurajů).

Crazy Boys FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 10:5

Do druhého zápasu nakonec nastoupili všichni. Jen Vaníček šel radši dělat domácí gellato, takže jeho místo v brance převzal Pepa Čihula. Zápas s papírově slabším soupeřem se nesl v klidném tempu a liberečtí hráči postupně navršovali skóre. Přitom pálili další šance jako listí v listopadu. Ale i tak to stačilo.

Příští turnaj nás čeká v prosinci, tak doufejme, že už to bude za plný bodový zisk.