Klub
27.09.2022 - Redakce

Veteráni odstartovali novou sezónu 3 body!

V neděli 25.9.2022 odstartovala veteránům nová sezóna. Cíl je jasný: dobře se bavit a mít radost z toho, že se vůbec můžeme hýbat. První cesta vedla do Lovosic. Do haly, kde prostě tahem nevystřelíš.

Crazy Boys FBC Liberec vs. Black Angels 2:3

Hned na začátek nám los přisoudil úřadující mistra z Prahy, takže úvod jak se patří. Hra měla vysoké veteránské parametry a nikdo se nenudil. První třetina vyzněla pro liberecké hráče, kteří se dostali do dvou brankové vedení díky Honzovi Královi a zahraniční akvizici Jakubu Ježkovi. V druhé třetině měli více nebezpečných šancí liberečtí, ale zvlhnul jim střelecký prach. A tak Blaci vycítili příležitost. V posledních 6-ti minutách zápas otočili. Nejvíce se na tom podíl druhý Král v zápase, tentokrát ten starší Jaroslav.

Crazy Boys FBC Liberec vs. ASK Lovosice 9:1

S hořkou příchutí z předešlého utkání jsme nastoupili k druhému zápasu s jasným cílem: zvítězit. Výkon trochu horší, za to výsledek ke spokojenosti. Skóre postupně narůstalo. Jen Bitterlich se v jednu chvíli přidal k soupeři a zkušeně obral svého spoluhráče Bělohlávka u mantinelu o míč. Následně vysunul 2 lovosické hráče do šance, ti s ní však pohrdli. Na střídačce se strhla debata, zda si před zápasem nevsadil v "tipáči". Pár minut před koncem přišel o čisté konto Vaníček, alespoň tak nemusel platit do týmové kasy.