13.10.2019 - Redakce

Výkonem z třetí třetiny Liberec zahodil šanci na body

Velmi tvrdé utkání mohli sledovat diváci na hale SH ZŠ Dobiášova. Mladá Boleslav si v první třetině vypracovala jednobrankový náskok, který rozšířila především ve třetí třetině, kterou opanovala 7:0. Celkově si z Liberce odvezla všechny body za výhru 10:1.

FBC Liberec vs. Technology Florbal MB 1:10 (0:1,1:2,0:7)

Mladoboleslavští vyhráli úvodní buly a vypracovali si první šanci, ze které nakonec padla branka. To Liberec ale nijak nezastrašilo a hrál s technology vyrovnanou partii. První třetina nabídla také dvě přesilové hry, po jedné na obou stranách. Obě však zůstaly bez využití a skóre se do konce dvacáté minuty neměnilo.

Podobný obraz hry nabídla i druhá třetina, oba týmy si vypracovaly několik šancí. V sedmadvacáté minutě odskočili hosté dvěma góly do tříbrankového trháku. Z náskoku hostí umazal jeden gól Kološ, který parádně provedl nabídnuté trestné střílení. Po druhé třetině bylo skóre v poměru 1:3.

Ve třetí části liberečtí předvedli několik chyb, které hosté dokázali velmi efektivně trestat. Druhý zásah si připsal Šebek, Natov zkompletoval hattrick a trefili se i Bína, Gruber, Tomašík a mladičký Švejda. Domácí tak zahodili povedený výkon z úvodních čtyřiceti minut a prohráli vysoko 1:10.