Aktuální zprávy
29.01.2019 - Redakce

Výroční Crazy cup a program oslav k 25. výročí FBC Liberec

Ve dnech 10.2. a 11.2. se v Liberci uskuteční oslavy 25. výročí od založení florbalového klubu FBC Liberec. Přichystali jsme pro Vás zajímavý program, na kterém by bylo škoda chybět. Přijďte s námi zavzpomínat na bohatou historii! Těšíme se na Vás.

FBC Liberec vás srdečně zve na mimořádnou sváteční akci v rámci oslav 25 let FBC Liberec - Výroční Crazy Cup, který bude v neděli 10.2.2019 od 12:30 do 14:30 v hale ZŠ Dobiášova

Tak jako vánoční crazy cup, rozdělíme výroční crazy cup na dvě skupiny. Na ty, kteří jdou skutečně za zábavou, nejmenší dětičky nebo rodiče. Pro ně jsme vymysleli turnaj v kategorii HOBBY. Na druhé straně máme skupinu, která se rovněž ráda baví, ale zároveň si „chce více“ zahrát florbal – pro ně je tu kategorie SPORT, které se nám velmi osvědčili.„V google formuláři, kteří naši rodiče a hráči jistě znají, zaškrtnou, zda budou chtít hrát v kategorii HOBBY nebo SPORT. Na Dobi pak postavíme dvě hřiště, přičemž na jednom se bude hrát „hobby“ turnaj a na druhém „sportovní“ turnaj.“
Los proběhne rovnou na place ve 12:15 a velkým překvapením bude, že kapitána družstva bude dělat hráč z týmu mužů FBC Liberec a bude Vás provázet turnajem a ž do vítězného konce.

Přihlásit do turnaje se můžete vyplněním tohoto formuláře. V případě přihlášení většího počtu členů rodiny prosím vyplnit formuláře jednotlivě!

Přihlašovací formulář na výroční Crazy cup: přihlašovací formulář

Program oslav:
10.2.2019

- 12:30 - Výroční Crazy cup
- 15:00 - VIP utkání
- 17:00 - Zápas Extraligy žen
- Pro děti budou připraveny atrakce a k vyzkoušení různé deskové hry po celou dobu sobotního programu.

11.2.2019
- 17:00 - FBC Liberec vs. SKV (Home Credit Aréna)