Aktuální zprávy
07.08.2020 - Redakce

Začíná Pohár Českého florbalu. Přijede Tatran Střešovice.

Úterý 11.8.20202. Den, kdy se muži FBC Liberec vrátí k soutěžnímu zápasu. V úvodním utkání Poháru Českého florbalu vyzvou pražský celek Tatran Střešovice.

FBC Liberec vs. Tatran Střešovice
Jak bylo zmíněno soutěžní utkání odehrají liberečtí florbalisté po více jak pěti měsících. V této pauze opustilo FBC Liberec několik hráčů. V týmu už nebudeme vídat stálice Davida a Lukáše Böhma a ani brankáře Víťu Vaníčka. Dále v týmu nefiguruje Daniel Kroupa a Vojtěch Hejduk. Hlavní trenér Zdeněk Skružný přivítal posily do brankoviště v podobě Daniela Mücka a Ivana Ponomareva. Svoje místo v sestavě chce získat i Daniel Martínek, který přišel z Mladé Boleslavi. Velmi výrazně začínají do sestavy promlouvat i odchovanci Vojtěch Wiener a Šimon Stránský.
Tatran Střešovice během letní přestávky mohutně posílil, kdy svoji soupisku rozšířili o dva stavební kameny reprezentační obrany. Z Finska se vrátil Ondřej Vítovec, ze švédské SSL ohlásil návrat Ondřej Němeček.

Utkání se odehraje na hale ZŠ Dobiášova a vstup bude pro diváky zdarma.
11.8.2020 | 18:30 | SH ZŠ Dobiášova

O Poháru Českého Florbalu
Červnový los pohárové soutěže přiřadil do skupiny ve vrcholové části soupeře, které FBC Liberec dobře zná. Postupně se svěřenci Zdeňka Skružného střetnou s Tatranem Střešovice, poté vycestují do Chomutova a na závěr skupiny se v derby představí s FBC Česká Lípa. Z této skupiny postoupí do osmifinále dva nejlepší celky.
Liberečtí florbalisté budou chtít navázat na úspěšné tažení ze sezony 2018/2019, kdy v této soutěži došli až do finále.