Aktuální zprávy
10.09.2021 - Redakce

Zahajovací domácí zápas už v pátek! Co fanoušky čeká?

Čekání na první domácí zápas je téměř minulostí. Zahajovací zápas proti celku Acema Sparta Praha se odehraje na hale Dukla v pátek 17.9.2021. Pro všechny členy a fanoušky jsme si připravili doprovodný program, na který se můžete těšit! Každý člen FBC Liberec dostane na tréninku permanentní vstupenku, na kterou může vzít 1 osobu.

Nová klubová hymna a maskot Crazík! 
Před začátkem prvního 1. třetiny, v čase 19:25 představíme novou klubovou hymnu FBC Liberec. I proto všechny návštěvníky žádáme o včasný příchod na utkání. Zápasem bude provázet i bláznivý maskot Crazík, který se nebojí žádné srandy! Máte se na co těšit.

Matadoři Klucho a Kološ pokračují!
V sestavě mužské elitního týmu pokračují dva elitní obránci Matěj Klucho a Petr Kološ. Jak se oba zkušení obránci nachystali na start nové sezony? Jaké výkony předvedou? Sledovat tyto hráče bude velmi zajímavé.

Návrat na SH Dukla Liberec!
Koronavirovou sezonu museli muži výhradně přečkat v domácím azylu na hale ZŠ Dobiášova. I z hlediska diváckého komfortu jsme rádi, že první domácí utkání se odehraje na hale SH Dukla Liberec. 

Juniorský mistr světa Stránský v sestavě Liberce!
Juniorská reprezentace v srpnu obhájila titul světových šampionů. Výrazný podíl na zisku zlatých medailí má i člen sestavy FBC Liberec Šimon Stránský. Co předvede v prvním domácím utkání? Pomůže jeho skvělá forma k bodů do tabulky Livesport Superligy?

Sparta - značka co táhne! 
V Liberci vždy Sparta táhne. Ve fotbale i hokeji jsou duely s pražskou Spartou vždy velmi sledované a napjaté. Co ukáže čtvrtý celek loňské tabulky Livesport Superligy? Získají muži FBC Liberec po několikaleté odmlce konečně vítězství nad tímto soupeřem? 

Utkání začíná v pátek 17.9.2021 od 19:30 na hale Dukla Liberec. Na utkání je povolen vstup pouze s nasazenou rouškou či respirátorem a prokázáním se jedním z těchto potvrzení:

- Negativní výsledek RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 ne starší 7 dní
- Negativní výsledek POC testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starší 72 hodin
- Doklad (lékařskou zprávu) o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, ne starší než 180 dní.
- Doklad o absolvování očkování proti onemocnění COVID-19, přičemž od ukončení očkování uplynulo nejméně 14 dní

Vstupné: 50,- Kč 
- Předškolní děti: zdarma
- Důchodci: zdarma
- Každý člen na permanentní vstupenku může vzít jednu osobu zdarma!

Těšíme se na vás!