Aktuální zprávy
15.09.2018 - Redakce

Ženy ve druhém kole přivítají na domácí půdě FbŠ Bohemians

Ženský kádr Crazy Girls FBC Liberec čeká v neděli 16. září druhé kolo Extraligy žen. Tentokrát na SH Dukla uvítají soupeřky FbŠ Bohemians z Prahy. Utkání vypukne v 15:00 hodin.

Crazy Girls FBC Liberec

Liberecké Crazyny nevstoupily do prvního kola podle představ. V utkání proti Ostravě sice soupeřky potrápily, nicméně na body nedosáhly. Skvelým návratem v podobě hattricku a jedné asistence se v prvním kole blýskla Hanka Koníčková a dva kanadské body si připsala Míša Mlejnková.


“Čeká nás druhý zápas, na který se opět moc těším. Z prvního kola jsme si odnesly chyby, kterým se musíme vyvarovat. Pokud si na vše dáme pozor a budeme hrát naši hru, půjdeme si pro jistou výhru,” konstatuje nová obránkyně Aneta Foffová.FbŠ Bohemians

V prvním kole čekaly na Bohemku pražské soupeřky z Tatranu. Bohemians se úvod sezóny podařil a ženy vyhrály nad Tatranem poměrem 8:4. Nejproduktivnější hráčkou se se čtyřmi kanadskými body stala Adéla Bočanová a hattrickem se prosadila Andrea Kadidlová.


“Na zápas se velmi těším, i když vím, že nás nečeká nic lehkého. Liberec oproti loňské sezóně hodně posílil a první utkání s Ostravou ukázalo, že se v Liberci nebudou body získávat snadno,” komentuje utkání bývalá hráčka FBC Liberec Veronika Loudová, která nyní figuruje v pražském celku. “Myslím, že to bude vyrovnané utkání plné osobních soubojů a diváci uvidí atraktivní florbal,” dodává.Zápasy v loňské sezóně:

Crazy girls FBC Liberec vs. FbŠ Bohemians 3:7, 1:8

Crazy girls FBC Liberec vs. FbŠ Bohemians, 16.9.2018 | 15:00 | SH Dukla Liberec