15
(0:6, 2:4, 1:5)
TIGERS FK
TIGERS FK
branky: 29. Julie Faťunová, 40. Kristýna Rondošová, 60. Pavla Bárková - 5. Nikol Pekárková, 9. Eliška Chudá, 12. Lucie Řezáčová, 13. Vendula Beránková, 17. Lucie Řezáčová, 19. Lucie Řezáčová, 23. Iveta Hyršlová, 25. Iveta Hyršlová, 35. Nikola Hermannová, 39. Simona Pálková, 47. Eliška Trojánková, 50. Natálie Balková, 54. Nikola Hermannová, 55. Eliška Chudá, 55. Kateřina Fousová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 31 - Kristýna Karli 16; po třetinách: 0:6, 2:4, 1:5

Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): Soupeř byl o třídu lepší bohužel nám nevyšel zápas jak sjme si představovali. Koncem zápasu to už vypadalo mnohem lépe. Máme na čem pracovat. Děkuji soupeři a přeji hezký zbytek víkendu. Komentář trenéra hostí(Karolína Šatalíková): Přestože jsme hned na začátku vstřelili nějaké branky, tak jsme pak polevili a dlouho se dostávali do hry. Herní zlepšení přišlo až ve 3. třetine. Jsme rádi za góly. Děkujeme soupeřkám za hru.