:
16
(2:6, 0:4, 0:6)
Tatran Střešovice
Branky: 10. Karolína Vlachová, 14. Pavla Bárková - 1. Kateřina Seemannová, 3. Denisa Billá, 7. Natálie Houžvičková, 7. Kateřina Seemannová, 17. Kateřina Seemannová, 18. Kateřina Seemannová, 25. Kateřina Seemannová, 33. Petra Malecká, 38. Kateřina Seemannová, 40. Katka Nádeníková, 48. Denisa Billá, 49. Karolína Vachušková, 50. Lucie Želízková, 57. Lucie Želízková, 57. Gabriela Horáková, 60. Markéta Prontekerová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0 + Pavla Bárková (LIB) 5:1; využití: 0:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Kateřina Dvořáková 35, Kateřina Dlouhá 18 - Markéta Antalová 13; po třetinách: 2:6, 0:4, 0:6;

Komentář trenéra domácích(Jakubík Tomáš): Čekali jsme těžký zápas kde bude soupeř dominovat a to se potvrdilo. První třetina z naší strany nebyla ideální, ale od druhé s třetiny opět holky začali plnit věci, které jsme chtěli a dokázali jsme hrozit z brejkových situací. Kdyby se hrálo na tutovky tak jsme vyhráli. Zápas nám opět ukázal věci a situace na kterých pracovat. Budeme lepší. Děkuji soupeři a divákum. Komentář trenéra hostí (Marek Michálek): Pomohl nám dobrý vstup do utkání, po kterém přišlo trochu uspokojení. Klid na hole nám vrátila dlouhá přesilovka a střelecká forma Kačky Seemannové. Pak už jsme utkání kontrolovali, přesto soupeř občas zahrozil z brejku. Díky soupeři za utkání.