:
1
(4:1, 3:0, 4:0)
Olomouc
branky: 4. Petra Grufíková, 15. Kateřina Peterková, 17. Eva Barvíková, 19. Kateřina Peterková, 21. Kateřina Peterková, 24. Tereza Zemanová, 33. Kateřina Peterková, 41. Tereza Mošťková, 48. Pavla Pejzlová, 49. Tereza Zemanová, 60. Tereza Mošťková - 19. Markéta Valešová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Pavla Lišková 15 - Kateřina Dlouhá 25; po třetinách: 4:1, 3:0, 4:0;

Komentář trenéra hostů Tomáše Jakubíka: Další týden a další dlouhý výlet. Co se hry týče první třetina až na výsledek byla z naší strany nejlepší a nejaktivnější, poté jsme upustili od hry která celkem ušla v takovém počtu. Od druhé třetiny se nejspíš podepsala cesta a nedostatek fyzičky, soupeř byl běhavější. Holkám děkuji že odmakali zapas do konce. Sezona ještě není u konce takže jedeme dál a budeme lepší. Děkuji soupeřkám a divákům za zápas. Komentář asistentky trenérky domácích Aleny Sklenářové: První třetinu jsme díky naší úspěšné útočné hře bláznily nahoru a dolů. Nedůsledné vracení do obrany tak hosté trestali brejky a dokonce i gólem. V druhé části jsme obrannou hru zlepšily a postupně převzaly převahu v tomto utkání. V poslední třetině jsme těžily z únavy soupeřek a zvládly soupeře zamkout na jejich polovině i na delší dobu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.