( 8:0, 4:0, 9:0)
Liberec
Vítkovice
Liberec
branky: 2. Dominika Buczek, 5. Denisa Ferenčíková, 7. Lenka Novotná, 7. Zuzanna Krzywak, 14. Michaela Kubečková, 16. Michaela Kubečková, 20. Zuzanna Krzywak, 20. Eliška Planková, 25. Kamila Paloncyová, 36. Sára Seevaldová, 37. Nikola Liberdová, 39. Lucie Cholinská, 41. Sára Seevaldová, 41. Andrea Šidlová, 45. Lucie Cholinská, 47. Siti Nurhaliza Khairul Anuar, 52. Sára Seevaldová, 53. Natálie Hurníková, 55. Sára Seevaldová, 55. Lucie Cholinská, 60. Lucie Cholinská; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Petra Klečková 7 - Kristýna Klabanová 28, Kateřina Dlouhá 22; po třetinách: 8:0, 4:0, 9:0;

Ohlasy trenérů

Vyjádření trenéra Liberce, Tomáše Jakubíka: Zápas odpovídal tomu že proti sobě nastoupil první a poslední tým. Kvalita jak na balonku tak v zakončení byla úplně rozdílná. Druhá třetina s ohledem na vývoj zápasu šla zbytek nic moc. Díky holkám že makali do konce. Děkujeme soupeřkám a přejeme hodně štěstí do playoff Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Jsme rádi, že jsme zápas zvládli v pozitivní náladě, s chutí hrát florbal a střílet góly. Děkujeme soupeřkám za zápas.