:
4
(3:1, 3:1, 3:2)
Brno
Branky: 1. Aneta Koláčková, 2. Michaela Žáková, 4. Linda Detková, 27. Tereza Tomanová, 35. Pavlína Bačová, 37. Yvona Dostálová, 47. Anna Bachratá, 56. Tereza Halaštová, 56. Eva Stará - 13. Markéta Rumlová, 27. Aneta Foffová, 53. Monika Zikmundová, 59. Pavla Bárková; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Markéta Marková 11 - Adéla Nejezchlebová 16, Kateřina Dlouhá 8; po třetinách: 3:1, 3:1, 3:2;

Komentář trenéra Liberce (Tomáš Jakubík): Brno se ujalo vedení v sérii 1:0. My si jdeme říct co a jak, zregenerovat. a zítra se hraje za stavu 0:0. Děkuji soupeři a divákům za zápas. Komentář trenéra Bulldogs Brno (Rudolf Škubal): Podle očekávání jsme v zápase tvořili hru, což se nám docela dařilo. Škoda neproměněných šancí v rozmezí první a druhé třetiny, mohli bychom být během zápasu klidnější. Nicméně zítra bude tento zápas zapomenut a budeme začínat znovu od nuly.